Starosta zdradza szczegóły masowych szczepień. W naszym powiecie ruszają 12 kwietnia

Dyskusja dla wiadomości: Starosta zdradza szczegóły masowych szczepień. W naszym powiecie ruszają 12 kwietnia.


 • 666, 2021-04-09 09:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  swe (hjJpX) napisał(a):

  Cała klika na bruk, dość matactw i mydlenia oczu ...oddać ludziom szpital!!!!

  Przecież nie zabrali,tylko zmieniliprofil na jednooddzialowy :)

 • anonim (eltC24), 2021-04-09 09:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie po to szykują wam paszporty szczepień, żeby zaszczepić jedną szczepionką i dać wam spokój. Zaraz będzie że wirus zmutował, nowe odmiany itd. Będą dźgać was i wstrzykiwać substancje chemiczne jak kurczakom ubojowym. Tak przynajmniej z dwa razy do roku. Kto nie wierzy niech sięgnie do informacji, to nie tajemnica. Są kraje które już wprowadziły takowe paszporty. Ciekaw jestem jak organizmy ludzkie będą znosić to szprycowanie...

 • Leśne Ruchadło, 2021-04-09 09:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może u nas nie zapomną o strzykawkach.

  "polecił wielokrotne używanie strzykawek jednorazowych przy podawaniu szczepionki"

  - za jednego zaszczepionego 62zł, mogli i igieł nie zmieniać - wydajność byłaby jeszcze większa.

 • ccc, 2021-04-09 12:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  daga () napisał(a):

  Kolejny kosztowny lans...

  Przecież to potrafi najlepiej :)

 • Wera (AN0I41), 2021-04-09 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Władze Bolesławca będą się szczepić

 • Plandemia (hjJqR), 2021-04-09 21:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podam pewną analogię.
  Kiedyś przez wiele lat uczono, że Niemcy wywołali II wojnę światową, napadali, gwałcili, rabowali, wymyślili obozy zagłady w których dopuścili się ludobójstwa. Po wejściu do UE klokazało się, że wszyscy którzy tak myślą są w błędzie. Przecież to tajne plemię Nazistów, które pojawiło się na ziemi nie wiadomo skąd dokonało tych zbrodni. Foliarze do dziś myślą, że to Niemcy dokonali tych zbrodni, dodatkowo starają się przekonywać innych do tych stereotypów.

  Od wielu lat lekarze znali około 300 odmian korona wirusów wywołujących groźne choroby układu oddechowego oraz sercowo naczyniowego, stawiali diagnozę grypa i kazali nie bagatelizować problemu. Dzisiaj zauważono jednego z nich, nadano mu nazwę covid-19 a wszystkim, którzy twierdzą że to grypa udowadniają, że są filiarzami. Przypadek ?

 • hola, 2021-04-09 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  obiektywna () napisał(a):

  Trzeba poprawić wizerunek.. i złe decyzję wcześniejsze.Taki cel bezpartyjnych, bo w troskę trudno uwierzyć patrząc jak sprawują władze i nadzór nad szpitalem.

  ...żal patrzeć na te gadające glowy..z bezpartyjnych.Wygibasy na ocieplenie wizerunku żałosne,podobnie jak ich działania przez czas kadencji.

 • mmm (e5BIJB), 2021-04-10 10:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjczW) napisał(a):

  Ludzie przestańcie pisać głupoty i zacznijcie myśleć o tym, że szczepionka jest potrzebna. Trzeba się zaszczepić i tyle w tym temacie. Kto nie chce niech nie idzie, ale niech nie zabiera głosu i nie buntuje ludzi.

  Chcesz się szczepić co pól roku nie wiadomo czym na nie wiadomo na co, sposobem w jaki odwala się masową produkcję nastawioną na ilość a nie na jakość ... bez uwzględniania ryzyka powikłań .... naprawdę chcesz do tego namawiać ludzi ?

 • .l, 2021-04-10 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  mmm (e5BIJB) napisał(a):

  Chcesz się szczepić co pól roku nie wiadomo czym na nie wiadomo na co, sposobem w jaki odwala się masową produkcję nastawioną na ilość a nie na jakość ... bez uwzględniania ryzyka powikłań .... naprawdę chcesz do tego namawiać ludzi ?

  Jak nie przebadane ? Przecież Ursula von der Leyen powiedziała, że to samo dobro. Jak jej nie wierzyć ? Wprawdzie według polskiego prawa taką procedurę przeprowadza prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) ale w tym przypadku wystarczyło zapewnienie wspomnianej damy.

 • Danuta (AE7hEV), 2021-04-10 13:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to dzwonimy do Ministerstwa Zdrowia zapytać o bezpieczeństwo szczepionek ,dzwonimy i nagrywamy • redaktor, 2021-04-10 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Państwo z kartonu :-). Jeżeli ludzie idą się szczepić na podstawie tak rzetelnych informacji jak przedstawione w materiale to ja gratuluję.

 • redaktor, 2021-04-10 15:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nagranie z całodobową, bezpłatną linią udzielania informacji na temat szczepionek(numer zawarty na ulotce wydanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, znalezionej u siebie w skrzynce na listy;)). Cisza którą słyszycie nie jest spowodowana żadnymi elektronicznymi zakłoceniami lecz zaburzeniami myślowo-ruchowymi osoby 'udzielającej' odpowiedzi.
  Wyobraźcie sobie, że te same informacje próbuje uzyskać 90-letni człowiek i słyszy, że ma się zapoznać z kartą danej szczepionki na internecie. Tak nie może być!

  Wnioski? Oceńcie sami...
  ... Czy jeszcze cos dziwi odnośnie świrusa???

 • redaktor, 2021-04-10 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Organizacja imprez masowych jest obecnie zakazana ! Gromadzenie się tylu osób w jednym miejscu powinno być ukarane przez sanepid surową karą !

 • redaktor, 2021-04-10 22:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Organizator powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej i finansowej !

 • anonim (AE7g67), 2021-04-10 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  redaktor () napisał(a):

  Organizacja imprez masowych jest obecnie zakazana ! Gromadzenie się tylu osób w jednym miejscu powinno być ukarane przez sanepid surową karą !

  jakie zakazane ,,miesięcznicę w wawie widziałeś?
  zgłoś to jarkowi