Miłośnicy sztuki filmowej już 15 lat z DKF_BOK. 668 tytułów filmowych!

Dyskusja dla wiadomości: Miłośnicy sztuki filmowej już 15 lat z DKF_BOK. 668 tytułów filmowych!.


  • anonim (ANunUa), 2022-02-25 09:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ZEROWA informacja publiczna o wydarzeniach w kinie Forum powoduje, że chodzą na te wydarzenia w kółko ci sami.
    Wąska grupa odbiorców, co wie od siebie, że coś się dzieje. A co z innymi. W Bolesławcu i powiecie jest więcej odbiorców kultury niż 100 osób.

  • qz (ALlanB), 2022-02-25 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy jest gdzieś dostępny spis tytułów filmów, które zostały wyswietlone w ramach dkf?

  • Balcerek (AreIpv), 2022-03-03 09:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co miesiąc w holu kina Forum dostępny jest szczegółowy repertuar na dany okres.Poza tym można to samo znaleźć w internecie na stronie kina.Tak że Wasze uwagi są moim zdaniem bezzasadne.Mam nadzieję że pomogłem.Do zobaczenia na dkf-ie.

  • ela, 2022-03-03 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeżeli ktoś prosił o spis tytułów filmów, to czy nie można mu tego udostępnić. Czy to bardzo trudne?

  • anonim (wo9rl), 2022-03-03 11:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Arcydzieła filmowe, żeby różne snoby (elity) miały o czym popieprzyć.Normalny człowiek ogląda w domu M,jak miłość..

  • qz (ALlanB), 2022-03-03 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Balcerek (AreIpv) napisał(a):

    Co miesiąc w holu kina Forum dostępny jest szczegółowy repertuar na dany okres.Poza tym można to samo znaleźć w internecie na stronie kina.Tak że Wasze uwagi są moim zdaniem bezzasadne.Mam nadzieję że pomogłem.Do zobaczenia na dkf-ie.

    Chodziło mi o wszystkie filmy, które zostały wyświetlone od 2008 r.

Reklama