Powiat: aż 767 uchodźców z Ukrainy zarejestrowanych

Dyskusja dla wiadomości: Powiat: aż 767 uchodźców z Ukrainy zarejestrowanych.


  • anonim, 2022-03-10 11:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    (zmoderowano nieodpowiedni do sytuacji komentarz)

  • Tomasz (wh3L7), 2022-03-10 12:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    (zmoderowano nieodpowiedni do sytuacji komentarz)

    To strona w której trzeba tylko chwalić i przytulać słowami ? Bo co chwilę widzę blokowane komentarze . Wstyd

  • Pategokolunia (1n0Rq), 2022-03-10 12:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba pomagać. Ja nie chciałbym znaleźć się w takiej sytuacji wojennej, to straszne.

  • dre (wo99C), 2022-03-10 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    sporo ..pomoc jest , zbiórki.... oby jakoś przetrwali ten trudny czas ....

  • anonim (vkcOV), 2022-03-10 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Tomasz (wh3L7) napisał(a):

    To strona w której trzeba tylko chwalić i przytulać słowami ? Bo co chwilę widzę blokowane komentarze . Wstyd

    Blokowane są wasze komentarze wy ruskie trolle, a wy zawsze sadzicie hejt i nienawiść, zero obiektywizmu, tylko propaganda taka, jaką wam durny putin kazał szerzyć i nią zakażać. Powiedz chociaż onuco, ile rubli wyciągasz za jeden komentarz.

  • anonim (vkcOV), 2022-03-10 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Tomasz (wh3L7) napisał(a):

    To strona w której trzeba tylko chwalić i przytulać słowami ? Bo co chwilę widzę blokowane komentarze . Wstyd

    Blokowane są wasze komentarze wy ruskie trolle, a wy zawsze sadzicie hejt i nienawiść, zero obiektywizmu, tylko propaganda taka, jaką wam durny putin kazał szerzyć i nią zakażać. Powiedz chociaż, ile rubli wyciągasz za jeden komentarz.

  • Wojti (A8sv88), 2022-03-10 15:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem za zablokowaniem komentarzy.
    Wiem ,że to by zniszczyło życie osobą które w życiu nic nie robią tylko plują kwasem . Zapewne tak zakończą swój marny los na tej ziemi z kwasem i jadem na ustach.

Reklama