Czemu ludzie tak jeżdżą?! O mało co nie doszło do kolizji

Dyskusja dla wiadomości: Czemu ludzie tak jeżdżą?! O mało co nie doszło do kolizji.


 • anonim (AE4Vlh), 2021-05-30 00:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkDvh) napisał(a):

  Polaki nauczcie się Кurwа jeździć!

  a Ty ukr

 • Ty (ALlaWY), 2021-05-30 04:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Yyyyy what ??? What co to info ?

 • rp (ALxc8q), 2021-05-30 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svbY) napisał(a):

  tak bedzie ktos kuwa schodził z rowera na chwile zeby przejsc przez pasy, jpd jaki łeb xD

  "człowieku",twoim zasranym obowiązkiem jest przeprowadzić rower przez pasy jeśli nie ma wyznaczonego przejazdu dla rowerzystów !!!

 • Ja pierdle (ALladH), 2021-05-30 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jh () napisał(a):

  To czy było to bezpodstawne zjeżdżanie, nie Tobie oceniać, drogi kolego.

  To co wygląda na coś oczywistego, nie do końca może być.

  Swoją drogą, bardzo dziękuję za tak dużo komentarzy do mojej wypowiedzi. Oczywiście zgadzam się do argumentów dot. kultury jazdy. Jednak niezbyt wiele jest ona w stanie zdziałać w przypadku wystąpienia kolizji/wypadku - wtedy "niestety" obowiązują przepisy.

  Zatem zanim ustąpicie komuś przejazdu "z grzecznosci" zastanówcie się 2 x albo chociaż spójrzcie w lusterko wsteczne.

  Jest film możemy oceniać dla idei dyskusji . I teraz pokaż mi na tym filmie czy jest jakiś powód tego manewru bo dla mnie nie ma. Droga tam jest ładna po remoncie więc nie ma niespodzianek w jezdni, żadnego pieszego ani rowerzysty na drodze nie było więc powiedz mi czym to mogło być spowodowane ? Fajka mu spadła ? Zagaił się ? Telefon ? Co by nie wymyślił nie wykazał wystarczającej uwagi podczas jazdy autem . Albo ewidentna jazda na stłuczkę. A filmik to tylko potwierdza .
  Co do kultury jazdy jeżeli ja się zatrzymam na pasach by przepuścić pieszego (co teraz będzie to obowiązkiem dla kierowców ) a ty mi wjedziesz w tył to jest tylko i wyłącznie twoja wina bo musisz zachować odstęp na każdą ewentualność . Jeżeli mi wyskoczy pieszy na jezdnię to go nie rozjade no bo pan w lusterku jest za blisko i we mnie uderzy , chyba to jest logiczne .
  Prędkość i brak dystansu to główne przyczyny zdarzeń drogowych.
  A co do lusterka .. często tak mam że jadę patrzę pieszy już przed pasami ale w lusterku typ myślę dobra ja nie zatrzymam się bo będzie wjazd w tyłek może on go przepuści i gość albo baba z wózkiem z zakupami stoją jak idioci na tych pasach pół godziny bo polska kultura katolicka i nauki JP2 tak nas nauczyły że mamy w d... E drugiego Polaka katolika człowieka i każdego innego i musi przejechać 'setka' aut zanim ktoś wpuści . Tak samo na rondach . Pomijam te cioty co całe rondo muszą mieć puste żeby wjechać.
  Ale ogólnie tragedia jest na rondach. Sory za tego katolika i JP2 no ale sami katolicy w tym kraju przecież są to jak to inaczej rozumieć?

 • Kazimierz (d9LxmX), 2021-05-30 09:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowca pojazdu wyjeżdżający JEST W RUCHU !! Baran jadący pojazdem niebieskim NA PEWNO zauważył ten fakt. Na takich debili komunikacyjnych mam zamontowane kamery i proszę sobie wyobrazić, szanowni Państwo, że od początku tego roku, siedem spraw (bardzo podobnych, zakończyło się postępowaniem mandatowym !! Idiotów komunikacyjnych jest, niestety, sporo. Bywam w Bolesławcu, to moje rodzinne miasto, tu dorastałem i uczyłem się, zdawałem egzaminy po skończeniu szkoły samochodowej, i spotykam się z dziwnym zachowaniem na drodze wielu kierujących. OSTATNIO NIE CHCIAŁEM "ZAPROSIĆ" POLICJI NA BAZAR DO JEDNEGO KIERUJĄCEGO CZARNYM BUSEM. ÓW KIERUJĄCY MIESZKA NA ZABOBRZU I ZAPEWNE MYŚLI ŻE JEST PĘPKIEM ŚWIATA NA DRODZE. MAM SPORO CZASU I NA PEWNO, ZAPEWNIAM PAŃSTWA, URZĄDZĘ SOBIE „POLOWANIE Z KAMERKĄ ” NA TEGO BURAKA MIESZKAJĄCEGO NA ZZA BOBRZA ! Nie zaprosiłem policji bo chłopaki gnali na sygnale... Gdzieś. Ale mam foto pojazdu tego drania MIESZKAJĄCEGO NA ZABOBRZU.

 • Kazimierz (d9LxmX), 2021-05-30 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  DODATEK DO KOMENTARZA : ////

  Art. 16. 1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
  2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.
  3. Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni.
  4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa
  Pozdrawiam wszystkich posiadających minimum empatii na drodze.

 • anonim (A8svzu), 2021-05-30 12:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś kto twierdzi, że ten niebieskim autem jechał prawidłowo jest skoblem.

 • Dsawe (vZjSV), 2021-05-30 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wina pisu

 • swa (hjJ7C), 2021-05-30 15:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na policję filmik i po kłopocie, szukają frajerów i wymuszają odszkodowania...

 • frank (ANIsb2), 2021-05-31 09:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svbY) napisał(a):

  tak bedzie ktos kuwa schodził z rowera na chwile zeby przejsc przez pasy, jpd jaki łeb xD

  tak upośledzony dzbanie, masz zejśc z rowera na pasach

Reklama