Ogłoszenie o ciekawej licytacji nieruchomości

Dyskusja dla wiadomości: Ogłoszenie o ciekawej licytacji nieruchomości.


 • anonim (woe4n), 2022-03-15 22:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I kto nagle tyle działek sprzedaje? - a to ciekawe.. ze ludzi stać było na wykup takich obszarów.

 • Y, 2022-03-15 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest numer KW to sprawdź. Tam są wszystkieb interesujące Cię informacje. Również to, że kogoś "było stać". I ile lub czy w ogóle coś po tej sprzedaży zostanie :(

 • jarek (AreyXZ), 2022-03-15 23:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  komornicy to dziwni ludzie, sprzedają nasze mienie po cenach...... z tego co pamiętam to chyba ten komornik już takie sprzedaże przeprowadzał i opisali to w ANGORZE jak komornik sprzedał ziemię komornikowi około 50 razy taniej niż była warta. Ciekawe czy swoje działki by sprzedali w takiej cenie :)
  Tylko jak ma być dobrze jak ponoć żona tego komornika jest sędziną i on niczego się nie boi, układy są wszędzie ale w sądzie nie powinno być takich rzeczy.
  Panie Mirosławie proszę zawiadomić Prokuraturę o takich raczej zaniżonych licytacjach, może nawet samego Ziobrę.
  A Pan komornik Wawrzyniak powinien chyba lepiej znać realia i rzeczywistość i ceny działek w okolicach Bolesławca. Ponoć ostatnio sprzedawane były już po 200 zł za metr a nie po 50zł !!!!!!!!!!!!!! S K A N D A L
  Tylko co można wymagać od człowieka który jeszcze nie tak dawno ponoć rozwoził PIZZĘ w Rafaello !!!

 • anonim (eV95Ad), 2022-03-15 23:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe skąd taka rozbieżność w operatach szacunkowych?

 • anonim, 2022-03-15 23:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Działki po 50 zł za metr to kosztowały 6-7 lat temu !!!
  No to jutro można zarobić 1 milion złotych w jeden dzień !!

 • anonim (dtcHPT), 2022-03-15 23:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Normalnie jakbym wiedział dwa dni temu o tym to moze bysmy ze wspolnikiem coś główkowali a teraz to trochę późno.

 • anonim (hjcvW), 2022-03-16 00:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprawa bardzo ciekawa ??? Cos tu brzydko pachnie ,jednym słowem w gmachu prawości brakuje sprawiedliwości ,ludzie zrobili operat szacunkowy na dana chwile ,jaka wartość za metr działki ,dostarczyli do kancelarii kom,czyli zrobili robotę za urzędnika komornika na bieżąco a Komornik chyba w dupie siedzi bo wystawia cenę z epoki z przed 10 lat ,No to przepraszam bardzo albo ma w tym interes i podstawia gangusow na licytacje i sie dzieła kasa i to bardzo prawdopodobne albo odjechał całkiem i na emeryturkę posłać ,jednym słowem Kancelaria Komornicza W/W Komornika bleeeeeee ,nie polecam

 • Reklama

 • Uszatek (hjJKZ), 2022-03-16 00:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To chyba niemożliwe żeby w dzisiejszych czasach sprzedawać działki w takiej cenie może to prima aprilis a jeśli nie to faktycznie ten komornik Wawrzyniak coś chyba za tanio sprzedaje te działki.
  Jeśli to prawda co pisze pan Jarek wyżej że żona pracuje w sądzie to chyba tak zwany nepotyzm co myślicie na ten temat ?
  Miejmy nadzieję że licytacja się nie odbędzie i że pan Mirosław będzie mógł sprzedać te działki po normalnej rynkowej ceny

 • Aga (AECnz), 2022-03-16 01:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (wpis zmoderowany)

 • anonim (hjJMr), 2022-03-16 02:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ooo brawo Aga, ciekawe wiadomości, jak to jest prawda to skandal że takie rzeczy dzieją się pod osłoną prawa.
  Dobry temat do telewizji, może program kasta albo czarno na białym albo...
  Warto zainwestować media tą sprawą bo jak widać państwo Warzywniak mogą mieć więcej za pazurkami !
  Myślę że wszyscy poszkodowani powinni się spotkać i wspólnie wystąpić w mediach bo siła jest w grupie. Powodzenia.

 • Geronimo (hjcdf), 2022-03-16 05:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Toż to najzwyklejsza, chamska ustawka, bo pewnie okaże się, że tylko jeden oferent się zgłosił. W prawie to się nazywa "zmowa licytacyjna", ale w Bolesławcu to nie nowość, tak się dzieje od lat. Takie sytuacje to tajemnica poliszynela bolesławieckiego światka prawniczego. Wiedzą o tym sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, ale swój swojemu krzywdy nie zrobi. Kilka lat temu to prym w tego rodzaju ustawkach wiódł inny bolesławiecki komornik, ale jak mu trochę pazurki stępili, bo mocno "przeginał" to znalazł się w jego miejsce inny "godny" następca Mam taką propozycję, aby sprywatyzować sąd i wtedy byłoby jasne, że sprawiedliwość ma swój cennik, a tak korzystają z tego "gangsterzy w białych kołnierzykach" i togach, kosztem ludzi, którzy wierzyli w bezinteresowną sprawiedliwość. Ale pamiętajcie "karma wraca".

 • xxx (hjcdf), 2022-03-16 05:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozbój w biały dzień. Bezkarność komorników nie zna granic, no ale jeśli to prawda, że komornik ma żonę sędzinę, to "kto mu zabroni"? A gdzie są organy ścigania, siedzą jak małpki "nic nie widzę, nie wiem, nie słyszę"?

 • kasia (euI0I7), 2022-03-16 07:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie łatwiej było sprzedać częśc działek żeby spłacić długi? Kto mając taki majątek w czasach, w których działki schodzą jak świeże bułeczki czeka, aż komornik zlicytuje nieruchomość? Zobowiązania trzeba płacić, a nie czekać i potem jęczeć, aż zlicytują.

 • JM, 2022-03-16 07:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba było składać skarge na działanie komornika i sposob wyceny

 • anonim (vkVL4), 2022-03-16 07:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też tak uważam.
  Nieruchomości od 2011 !! roku są zajęte przez byłego wspólnika spółki i komornika, wierzyciela, który od 10 lat odmawia dokonania uczciwego i rzetelnego rozliczenia blokując nieruchomości, których nie można sprzedać z wolnej ręki.
  Były wspólnik, który został zwolniony z długu spółki konsekwentnie przez 11 lat chce zniszczyć wspólnika i spółkę który w niej pozostał i pospłacał za niego długi!!.
  Ta sprawa była opisana przez dziennikarza śledczego Tomasza Patorę, między innymi w gazecie Angora pod tytułem "Cztery lata egzekucji".

  https://www.pressreader.com/

  Były wspólnik otrzymał kilkanaście propozycji rozliczenia - wszystkie odrzucił.

 • 1
 • 2

Reklama