Co za frekwencja.
Protest przeciwko lex TVN na bolesławieckim rynku. Frekwencja dopisała
Dyskusja dla wiadomości: Protest przeciwko lex TVN na bolesławieckim rynku. Frekwencja dopisała.
-
-
Prawo i Sprawiedliwosc
-
Na Żoliborz jedźcie pożądek zróbcie z tym (zmoderowano hejterski fragment) to więcej nie będziecie musieli na ulicach protestować
-
I co wam to da jak już po ptokach?
-
(zmoderowano hejterski komentarz)
-
(zmoderowano hejterski komentarz)
-
Oddajcie nam naszą telewizję, Amerykanie chcą zrobić nam wodę z mózgów.
-
Sami ich wybraliście za parę groszy coś za coś , chcieliście reżim to macie a tak apropo gdzie są jakieś związki zawodowe czyżby na Wigilię nad Bałtykiem .
-
Przecież wystarczy, że dobrowolnie zmienią strukturę właścicielską, okażą ten fakt w sprawozdaniu finansowym i nikt nie będzie im robił żadnych problemów. Skoro nie chcą tego zrobić dobrowolnie, to to jest ich decyzja i można ich do tego zmusić poprzez odebranie podstawowych praw. Nie istnieją przecież prawa niezbywalne, a ich swoboda prowadzenia działalności i wolność słowa kończą się tam, gdzie zaczynają się innych.
Dowiedziałem się tego z przekazu pompowanego w TVN codziennie od wielu miesięcy.
-
Na 40 parę mieszkańców , frekfencja powala . Wstyd !!!!!!
-
A co to Kaczyńskiego interesuje że ludzie gdzieś tam po miastach sobie protestują. No pomyślcie ludziska.
Do niego pod chatę jedzcie to wtedy może i co zdziałacie jak będziecie kilka dni tam maszerować w okół domu tak żeby się nie wydostał z niego. -
Prawo i Sprawiedliwosc
-
TVN jest dokładnie taki jak Istotne. Niewygodne komentarze się usuwa a prawdę sami sobie wymyślimy.
-
Myślałem, że świętują urodziny 70 urodziny Zbigniewa Hołdysa. Bo dziś, właśnie, przypadają.
-
anonim (whBLh) napisał(a):
Pokaż cytatI co wam to da jak już po ptokach?
Brawo Bolesławiec, da to nam dużo, bo Prezydent Polski ma czas 21 dni, powinien postawić Veto, powinien słuchać narodu polskiego, a nie Kaczyńskiego.