Strefa Płatnego Parkowania w Bolesławcu jest źle oznakowana?

Dyskusja dla wiadomości: Strefa Płatnego Parkowania w Bolesławcu jest źle oznakowana?.


 • anonim (hjcpn), 2021-07-20 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuję komentującym przeczytać artykuł zanim coś napiszą. Rzeczniczka wyjaśniła że tablice są na wlotach (wylotach) do strefy. A że pół miasta czyli jego środek wewnątrz średnicy jest strefą to na ch... szczmepić ryja? Za dwa lata wybory, wtedy idźcie ponarzekać, bo od klepania w klawisze niewiele się zmieni.

 • anonim (vkDQb), 2021-07-20 18:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjcpn) napisał(a):

  Proponuję komentującym przeczytać artykuł zanim coś napiszą. Rzeczniczka wyjaśniła że tablice są na wlotach (wylotach) do strefy. A że pół miasta czyli jego środek wewnątrz średnicy jest strefą to na ch... szczmepić ryja? Za dwa lata wybory, wtedy idźcie ponarzekać, bo od klepania w klawisze niewiele się zmieni.

  Zanim coś "wklepiesz" popraw swoją polszczyznę, bo się kompromitujesz.

 • anonim (hjcpn), 2021-07-20 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkDQb) napisał(a):

  Zanim coś "wklepiesz" popraw swoją polszczyznę, bo się kompromitujesz.

  Widzisz, nawet przekory w wyrazie "szczempić" nie ogarniasz, a co dopiero spp, której, zaznaczam, nie popieram.

 • JA (AN0udN), 2021-07-20 19:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  krajan (AE4GAn) napisał(a):

  Co za matoły zakupiły te parkomaty. Albo ktoś wziął kasę za to badziewie. Na cholerę potrzebna jest rejesrtacja ? Powinno być tak: Wrzucasz kasę , ustalasz czas , parkomat wydaje bilet i ewentualnie resztę ! Matoł na górze , matoł na dole ! Wizytówka naszego miasta !

  !!!!! PRAWDA!!!!!!

 • ech... (qnBjn), 2021-07-20 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak się robi ludzi w bambuko ! Mało tego , mieszkańcy powiatu zostali brutalnie posegregowani .

 • anonim (anwYf), 2021-07-20 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Dariusz () napisał(a):

  Pan Roman powinien powoli sprzątać biurko, tylko kogo mądrego za niego wybrać?

  No to problem bo Pan Prezydent dobrze zadbał żeby wszyscy byli podobni do niego co z nim pracowali, więc nic nam nie pozostaje jak wybrać takiego samego ale w innej osobie. Bo przecież następca będzie przez niego namaszczony a więc taki sam, władzy się nigdy nie oddaje chyba, że pierdyknie się głową w wieko trumny.

 • anonim (anwYf), 2021-07-20 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkDQb) napisał(a):

  Zanim coś "wklepiesz" popraw swoją polszczyznę, bo się kompromitujesz.

  Poprawić kochanieńki to trzeba władzunie no jedna lekko beknęła. Ale poprawić trzeba dużo mocniej. No i w tym parkomacie to kupujemy miejsce postojowe zgodnie z uchwałą tych bezradnych a to miejsce winno mieć zachowane wymiary no i określone prawnie. W wielu miejscach kupujesz nie wiesz co a to rozbój w biały dzień od 8:00 do 18:00.Bałaganiarska polityka która ma usprawiedliwić warcholstwo i indolencję o innych nie wspomnę bo oszczędzę wstydu.

 • Reklama

 • anonim (anwYf), 2021-07-20 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ech... (qnBjn) napisał(a):

  Tak się robi ludzi w bambuko ! Mało tego , mieszkańcy powiatu zostali brutalnie posegregowani .

  Nie podoba Ci się, to dołącz do wysiłków Pana Prezydenta i zacznij politykę, która ma doprowadzić do Bolesławca na prawach powiatu. A wtedy wszyscy będą równi a strefą płatnego parkowania będzie cały powiat, tylko się parkomaty pomnoży.

 • anonim (anwYf), 2021-07-20 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aga (vkc3z) napisał(a):

  Czy jakiś policjant czy strażnik miejski mógłby się wypowiedzieć? Ostatnio zaparkowałam, popatrzyłam ale nie było znaku że to parking płatny (nie da się ukryć że tylko te większe ulice są oznakowane)...zostawiłam samochód pod sklepem (uliczka na przeciw stadionu, gdzie stoi paczkomat, nie wiem jak się nazywa) i szybko załatwiłam sprawę...ale w głowie cały czas kołatało TRZEBA PŁACIĆ?

  No i o to chodzi żebyś umarł ze strachu a władzunia zrobi Ci pogrzeb za strasznie sowitą kasę.

 • anonim (hjJQD), 2021-07-20 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  cwaniak i z urzędu. ludzi w trąbę robią. A ten parking za salą gimnastyczna na komuny paryskiej to gdzie ma miejsca poziome wyznaczone ??? gòwnojady - urzędasy

 • anonim, 2021-07-20 22:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam kartę parkingową osoby niepełnosprawnej. Nigdzie nie widzę miejsca dla tego parkowania. Są stare oznakowania, ale nowyvh nie ma. To oznacza że mogę parkować na nie oznakowanych miejscach i za tonie płacić

 • anonim, 2021-07-21 04:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Gosc () napisał(a):

  Każdy obywatel tego miasta powinien otrzymać informacje czy jego ulica należy do a tego parkowania ...a podatki płacimy...

  A co z przyjezdnymi spoza Bolesławca? Wg mnie nie powinno mnie to interesować jaka to jest droga wewnętrzna, powiatowa, gminna czy nie wiadomo jeszcze jaka. Jeżeli jest strefa płatnego parkowania, to powinna być czytelnie oznaczona, a parkomat powinien stać w takim miejscu, żeby go wszyscy widzieli.

 • Ewa, 2021-07-21 05:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przestaliśmy jeździć z dzieciakami do miasta. Lody są teraz marketowe w domu. Pizza z dostawą. Spacery poza centrum.

 • anonim (evKuXC), 2021-07-21 07:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwykłe oszustwo... turysta, który nie zna miasta z pewnością nie zauważy tej tablicy na pocz strefy, a nawet jak zauważy to intuicyjnie odniesie ją do ulicy która jedzie. Jadąc dalej i parkując na nieoznaczonym miejscu gdzie parkometra trzeba szukać będzie słusznie myślał że może zaparkować, a tu cyk i mandacik... Miłe wspomnienia z miasta do którego przyjechał zostawić trochę pieniędzy. Kolejnym odradzi.

 • kazik, 2021-07-21 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałem wątpliwą przyjemność zapoznać się z tym problemem. 7 lipca mieliśmy z żoną wizytę w Poradni Okulistycznej na ul. Piaskowej. Przed poradnią na oznakowanym płatnym parkingu nie było wolnych miejsc, więc zaparkowałem na placu, gdzie stało kilka samochodów.. Po skończonej wizycie u okulisty za wycieraczką samochodu, znalazlem zawiadomienie o konieczności zapłaty kary za parkowanie bez opłaty.
  Skąd miałem wiedzieć, że w tym miejscu muszę płacić za parkowanie, jeżeli tam nie ma żadnych znaków ani informacji..

Reklama