Powiatowe przewozy pasażerskie z niemal 2,8 mln zł dofinansowania

Dyskusja dla wiadomości: Powiatowe przewozy pasażerskie z niemal 2,8 mln zł dofinansowania.


 • swa (hjJ16), 2022-01-20 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co mamy skakać z radości , PKS miał zastąpić MZK zabrane jakieś 3 lata temu na wioski.... i co jak ludzie zadowoleni??? chodzą pieszo i z miasta i do miasta ... bo kiedy chcesz to i tak nic nie jedzie ....

 • anonim (hjJ16), 2022-01-20 13:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  MIedzy 10 a 14 oczywiście ludzie z wiosek nie potrzebuja dojechać??????????? kto ustala te durne rozklady jazdy???????????

 • Pasażer (A81ugM), 2022-01-20 14:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A prywatni przewoźnicy zapomniani , liczy się tylko PKS i jego emeryci

 • Aga (AE7hVB), 2022-01-20 15:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prywatni przewoźnicy niech najpierw zainwestują w infrastrukturę, żeby ich Klienci mieli godziwe warunki do oczekiwania na swój kurs. Dziwne jest że jeszcze ktokolwiek korzysta z ich usług.

 • anonim (vZiAb), 2022-01-20 16:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławice i Zabobrze ,takie zadupia ,a mają MPK.

 • anonim (hjJ16), 2022-01-20 17:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vZiAb) napisał(a):

  Bolesławice i Zabobrze ,takie zadupia ,a mają MPK.

  ale to jeszcze miasto zabobrze .... a Bolesławice to raczej pks

 • anonim (hjJ0r), 2022-01-20 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aga (AE7hVB) napisał(a):

  Prywatni przewoźnicy niech najpierw zainwestują w infrastrukturę, żeby ich Klienci mieli godziwe warunki do oczekiwania na swój kurs. Dziwne jest że jeszcze ktokolwiek korzysta z ich usług.

  Panie basenowy zanim się pan zacznie wypowiadać to proszę powiedzieć za co pan kupił autobusy i busy! PKS razem ze starostą już od kilku lat sukcesywnie dofinansowują z naszych podatków tą nierentowna firmę! A prywatni przewoźnicy w ogóle są niedopuszczani do tych pieniędzy! PiS zamiast dbać o firmy to finansuje molocha na glinianych kołach. A byłoby o wiele taniej i lepiej dopuścić prywatne firmy do przetargów a tak mamy komunizm w czystej postaci.

 • anonim (anwYf), 2022-01-23 12:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie jet proste czy PKS jest choć odrobinę rentowny bo jeśli nie to dofinansowanie pójdzie w ciemną dziurę nieudolności Pana basenowego tak jak dofinansowania z budżetu miasta do BT na Z, Bolesławieckich Term na Zgorzeleckiej.
  Czy sprawdził to Pan Wojewoda Obrębski, tę rentowność, czy przyznał dofinansowanie ad hok z uniesienia nad zasługami i znajomością samorządności bolesławieckiej władzy. To mnie strasznie ciekawi czy już Pan Obrębski dołączył do finansowania bandy nieudaczników Pana Prezydenta co pasożytują na nieświadomych bolesławianach, który rozwalił MZK i skrócił do paru darmowych autobusów robiąc z bolesławian bezwolnych upodlonych biedaków bo tylko biedakom rzuca się darmowy ochłap. Godnego i uczciwego człowieka co szanuje etos pracy jest stać zawsze na to by godziwie zapłacić za usługę transportu.

Reklama