300 tys. zł dla PKS-u, 700 tys. zł dla szpitala powiatowego

Dyskusja dla wiadomości: 300 tys. zł dla PKS-u, 700 tys. zł dla szpitala powiatowego.


  • anonim (hjJFb), 2021-09-17 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po to się dokłada do pks-u aby jeździli na pusto albo w tym samym czasie kiedy jeżdżą prywaciarze czy ktoś tam w ogóle myśli! Kiedy PKS zacznie jeździć kiedy naprawdę nie mamy czym się dostać do miasta bardzo dużo dostają kasy od miasta i gmin a tu nic się nie robi. Najlepiej to nakazać ludziom płacić za parkingi na całym mieście! Brawo wy!!!!!

  • Lol (AN0a9h), 2021-09-17 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaka dogodność dla mieszkańców.Chciałam jechać do Świeradowa to nie ma jak .Kiedy był bus ,a teraz nawet do Jeleniej przesiadka .Dla kogo te dobre zmiany.

  • anonim (hjcZw), 2021-09-17 10:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ręka rękę myje! A później się chwalimy jak to dobrze PKS prosperuje. W końcu trzeba basenowego swojego człowieka na stanowisku trzymać! I o to w tym wszystkim chodzi! A ja nie wiem czy się doczekam do lekarza takie kolejki, dziękujemy bardzo panie starosto. Przy następnych wyborach odwdzięczymy się za to!!!!!!!!!!!

  • Ania (eltC24), 2021-09-17 15:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Starosta. Brawo Radni. W sumie do kogo pretensje jak sami, żeśmy taką "elitę" wybrali. Ale spokojnie...wybory blisko. Zapamiętamy. Działajcie dalej. Panie Starosto POWIAT to nie tylko Gmina Warta Bolesławiecka. W Gościszowie też mieszkają ludzie. Ja widać dla naszych władz widocznie gorszego sortu.

  • propoz (hjNSK), 2021-09-17 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    szkoda ze nie ma połaczenia do Wroclawia oraz Karpacza zapewne frekwencja by dopisała

  • Ania (eltC24), 2021-09-17 16:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Może podacie konkretnie co za pieniądze podatników zostanie zrobione w szpitalu oraz jak mieszkańcom pomoże 300 tys. dla Pks- u. Na co konkretnie idą te pieniądze. Są same ogólniki....za chwilę ludzie zaczną snuć domysły dlaczego najwięcej pieniędzy trafia tam gdzie...

  • anonim (hjc6t), 2021-09-17 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ania (eltC24) napisał(a):

    Brawo Starosta. Brawo Radni. W sumie do kogo pretensje jak sami, żeśmy taką "elitę" wybrali. Ale spokojnie...wybory blisko. Zapamiętamy. Działajcie dalej. Panie Starosto POWIAT to nie tylko Gmina Warta Bolesławiecka. W Gościszowie też mieszkają ludzie. Ja widać dla naszych władz widocznie gorszego sortu.

    W gminie Warta bolesławiecka tam to dopiero się dzieje. PKS razem z firmą prywatną jeżdżą o tych samych godzinach i prowadzą między sobą wyścigi akursów razem mają tam z 30. A jak się pytamy kierowców czemu jest tak mało kursów na Lwówek i Gościszów a oni mówią że dostają dotację i mogą nawet za darmo jeździć. Ale dotacja rządowa była przewidziana właśnie tam gdzie ludzie nie mają dojazdów a nie tam gdzie jest ich bardzo bardzo dużo!!!!! Panie starosto jeszcze i wy im dokładacie z naszych podatków!!! To się po prostu w głowie nie mieści właśnie widzimy ze u nas się robi podobnie jak w Gdańsku !!!

  • Reklama

  • anonim (hjJFb), 2021-09-17 23:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pasażerowie z Kraśnika dziękują PKS owi za wysokie ceny biletów. A propos do mieszkańców gminy Warta dziękujcie firmie prywatnej że tam jeździ bo byście płacili i narzekali tak jak my! A co do punktualności to się złożymy dla kierowców na zegarki.

  • Julka (hjJpe), 2021-09-18 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    300 tys na wypłaty, premie ? Brawo dla kierownika.
    Ostatnio jechałam do Jeleniej Góry I w autobusie były 2 osoby, czy to ma sens? Czy nie warto zapytać ile osób jeździ PKS ? A jakie są koszty utrzymania ?
    Zadanie dla redakcji.

  • anonim (hjc6t), 2021-09-18 13:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakby to starosta ze swojej kieszeni rozdawał to by było okej. Ale to jest z naszych podatków a nas słupią za parkingi już niedługo całe miasto będzie w strefie płatnego parkingu. Rozumie jeszcze płatny sam rynek ale nie taki duży obszar. PKS ma sam na siebie zarabiać a nie tylko dotację i dotacje! Czytam w starostwie mają coś pomieszane . Radnym też trzeba zabrać dietę jak się chcą dorzucić do pks-u!!!

  • Bc (hjJK8), 2021-09-19 07:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJFb) napisał(a):

    Pasażerowie z Kraśnika dziękują PKS owi za wysokie ceny biletów. A propos do mieszkańców gminy Warta dziękujcie firmie prywatnej że tam jeździ bo byście płacili i narzekali tak jak my! A co do punktualności to się złożymy dla kierowców na zegarki.

    Mieszkańcy Raciborowic płacili za bilety miesięczne u Grażyny po 170 zł. Kiedy wszedł konkurencyjny PKS bilety staniały do 130.

  • anonim (hjJFb), 2021-09-19 12:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bc (hjJK8) napisał(a):

    Mieszkańcy Raciborowic płacili za bilety miesięczne u Grażyny po 170 zł. Kiedy wszedł konkurencyjny PKS bilety staniały do 130.

    Sprawdziłem ile jest kilometrów do Raciborowic z Bolesławca około 18 km ja mam niecałe 15 km i płacę prawie 250 zł za bilet miesięczny w pks-ie i nie chwal tych darmozjadów bo jak byście nie mieli firmy prywatnej Grażyna to nie wiem czy ponad 300 zł by wam starczyło. Tak nas łupie PKS jak nie ma konkurencji ,gdzieś sobie trzeba odbić te straty . A jak słyszę że jeszcze im powiat dopłaca to mnie krew zalewa, to jest niegospodarność powiatu ! A ja jeszcze się dziwię w firmie Grażyna że was w tych Raciborowicach nie zostawi w cholerę i nie pójdzie jeździć gdzie indziej. Pytajcie się swoich znajomych gdzie jeździ pks a nie ma konkurencji, jak nas pasażerów łupią z kasy!!

  • ... (AE7gtj), 2021-09-19 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A na boisko przy szkole na dolnych młynach nie ma pieniędzy, dzieci nad Bobrem biegają albo po kilka klas na sali, sanepid zamknął boisko i tyle. Najwidoczniej potrzebujemy społeczeństwa głupiego i chorego, które ma dojechać do roboty PKS. Jeszcze w nowym ładzie podniosą podatki i większe wały będą robić niż dotychczas za nasze pieniądze. Jak nie pamiętacie co potrafi władza to komune sobie przypomnijcie i jedynie słuszną racje. Wracamy do tych czasów tylko w inny sposób.

  • dew (hjaC4), 2021-09-19 21:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jedzie Grażyna potem PKS, rozkład jazdy bez sensu ustalony.....

  • anonim, 2021-09-19 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    propoz (hjNSK) napisał(a):

    szkoda ze nie ma połaczenia do Wroclawia oraz Karpacza zapewne frekwencja by dopisała

    Do Wrocławia są pociągi i to bardzo często.

  • 1
  • 2

Reklama