Ile zarabiają lekarze w bolesławieckim szpitalu? Wywiad z Kamilem Barczykiem

Dyskusja dla wiadomości: Ile zarabiają lekarze w bolesławieckim szpitalu? Wywiad z Kamilem Barczykiem.


 • bogoo (AE4g2i), 2022-05-20 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem z synem w gabinecie trzecia wizyta wcześniej na dwie został normalnie przyjęty a na trzeciej trafiliśmy na panią doktor chirurg i go nie przyjęła bo siedziała obrażona sfochowana zmanierowana i w trakcie wizyty rozmawiała z kimś przez telefon żaląc sie ze jej kazali tu za kare przyjść i pacjentów przyjmować i taki cyrk jest na porządku dziennym takie olewatorskie traktowanie Tak nam pomogli w szpitalu ze trzeba było iść prywatnie A wy o podwyższeniu zarobków piszecie za co za tą ściemę . Bezczelny chamski cyrk tak to wygląda

 • Zibi (hjcAV), 2022-05-20 22:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Straciłem szacunek do większości lekarzy.
  Wszyscy nastawieni na kasę i prywatne leczenie . Każdy chce zarabiać jak na zachodzie . Ale jesteśmy w Polsce. Na kasę chorych za miesiąc lub dwa . Prywatnie proszę bardzo wizyta min 200 zł . Mentalność Rydzykowa mało mało ale żyją na bardzo wysokim poziomie bo bezdomny pomógł i zmarł .

 • Janek (AN0Og6), 2022-05-20 23:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jerzy Moryson (AE47hg) napisał(a):

  Każdy fachowiec powinien być wynagradzany adekwatnie do posiadanych kompetencji! I to bez względu czy jest Lekarzem, Pielęgniarzem, Inżynierem, Krawcem czy Ślusarzem. Niemniej jedna rozrzut między Lekarzem a Pielęgniarze jak to się ma 30 tysięcy do 3 tysięcy to chyba musi budzić obawy, że Pielęgniarka, które spędzają z Pacjętami większość czasu winne być wynagradzane zdecydowanie wyżej. Dobrze że lekarze są doceniani finansowo. Panie Barczyk doceń Pan jako syn byłej Pielęgniarka również ten tak niezbędny w Szpitakach Personel.

  Proszę podać numer konta podeślę pieniądze na słownik języka polskiego.

 • anonim (wo9dc), 2022-05-21 05:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Technik prosektoryjny też dobrze zarabia.

 • Ja (qfprg), 2022-05-21 09:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aaa () napisał(a):

  Jak bolesławiecki szpital był totalnym dnem to wszyscy narzekali. Jak teraz jest na wysokim poziomie, bo Barczyk ściągnął wielu dobrych lekarzy, remontuje szpital, otwiera nowe oddziały to dalej ujadacie. A że Barczyk jest medialny to dobrze, przynajmniej słychać o naszym szpitalu. Podziękujcie Gabrysiakowi i Romanowi że ściągnęli Barczyka do Bolesławca, bo teraz nie jest strach położyć się na oddziale. Wyprzedzając ewentualne zarzuty: nie należę do żadnego układu, jestem zwykłą mieszkanką Bolesławca.

  "Teraz jest na wysokim poziomie"- ?
  Litości .....

 • Igi (evRWy1), 2022-05-21 10:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest śmieszne co się dzieje w tym szpitalu. Oni nie leczą tylko zapraszają pacjentów na prywatne wizyty.
  Od jednego z lekarzy uslyszlam tutaj nic z tym pani nie zrobię ale dam numer telefonu we Wrocławiu w gabiniecie załatwimy i podał z góry cenę. Nie rozumiem, a bardzo bym chciała zrozumieć czy w bolesławieckim szpitalu wisi jakaś rozpiska co robimy a czego nie mamy w ofercie.
  Co to ma być płacimy grube pieniądze po to żeby właśnie taki Pan doktor miał godne wynagrodzenie za ratowanie ludzkiego życia a on nawet pacjenta nie chce dotknąć podczas wizyty w poradni. Cieszę się że mamy koło siebie szpital i że się rozwija ale trochę dyscypliny i.lekcji kultury by się naszym doktorom przydało. Ja rozumiem że mogą być zmęczeni ale to nie jest powodem do pokazywania swoich fochów i buractwa.

 • ZK Polska (ALxcDW), 2022-05-21 10:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Barczyk a gdzie się covid podział?

  Kowid się przekształca w małpią ospę i na jesień szambo znowu wybije

 • KRZS, 2022-05-22 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy nazekaja a co moze ten dyrektor za te 4tys miesiecznie

 • Lop (eYMmLX), 2022-06-10 00:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co z dyzurami należy je dodać do tych 30 tyś. To ile będzie?

 • anonim (woeUt), 2022-06-10 05:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najwięcej zarabia ginekolog i laryngolog i neurolog.

 • 1
 • 2