Chaos przy Komuny Paryskiej? „Oszpecili chodnik! Kto płaci tej firmie?”

Dyskusja dla wiadomości: Chaos przy Komuny Paryskiej? „Oszpecili chodnik! Kto płaci tej firmie?”.


 • Delfin (hjJWJ), 2021-11-07 17:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i taki to radny. wszystkie chodniki w jego dzielnicy popaprane, trudno się poruszać pieszym. Powinien wprost ogłosić- PIESI WYNOCHA Z MOJEJ DZIELNICY"

 • Ja pierdle . (ALlaWK), 2021-11-07 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJgi) napisał(a):

  Już to widzę jak Roman posłuchał Filistyńskiego, który po tym jak odszedł z firm samorządowych ostatnio nie głosuje jak ratusz chce... To wymyślił jakiś lepszy cieć maliniak. I te teksty rzeczniczki że nikt nie poniósł kosztów. Z kogo wy durnia robicie? Niech zgadnę... bo MZGK namalował? no tak, farba i pracownicy z nieba spadli...

  Dokładnie tak jak napisane i pani rzecznik znalazłaby w końcu trochę cywilnej odwagi i przestała żenić mieszkańcom takie bajki z du py wyciągane. Cały czas jakieś jaja się dzieją na bielskiej też urząd miasta spier..lił malowanie miejsc parkingowych kilka lat temu i do dzisiaj jest bardzo widoczny ślad bo są teraz białe linie do parkowania skośnego jak i na wprost a teraz ostatnio dołożyli smaczka na skrzyżowaniu bielska_parkowa dwie różne powierzchnie wyłączone bo starej ktoś nie zdrapał.. jak tam Egzaminy na prawko przejeżdżają hehe ..
  Z normalnej firmy by was wy je ba li urzędasy chyba trzeba taczki szykować . No i niech pani rzecznik wytłumaczy jak wy to zrobiliście że namalowanie tej linii nic nie kosztowało ? Ktoś tu z kogoś durnia robi?

 • Bolesławianin. (A8svmg), 2021-11-07 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj panie/panowie radni przyjdą wybory pokarzemy paluszka ten pierwszy od kciuka.

 • qwerty (anwZx), 2021-11-07 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bolesławianin. (A8svmg) napisał(a):

  Oj panie/panowie radni przyjdą wybory pokarzemy paluszka ten pierwszy od kciuka.

  Ja bym pokazał środkowego

 • anonim (AE7Fgh), 2021-11-07 19:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świzdu gwizdu i podatki poszły w PiS du

 • On (euIxub), 2021-11-07 19:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krędą mogli na próbę to zrobić.

 • Kiero (dRjuWG), 2021-11-07 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz widać jak się rządzi w naszym mieście. Dopóki nie będzie odpowiedzialności za błędne i chore decyzje to nigdy nie będzie porządku.

 • Reklama

 • anonim (AreIqN), 2021-11-07 21:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Burdel

 • swa (hjJFK), 2021-11-07 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Burdel jak mało gdzie .... ratusz ma za dużo kasy to szasta na prawo i lewo ....przecież MZGK utrzymywane jest z podatków mieszkańców ... czyli to nie kasa za darmo spada .... pani rzecznik na wylot z ratusza się szykuje ....

 • Jagoda, 2021-11-07 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cyrk na kółkach...parkingow mało słupkami zablokowali ...pajacowanie ...

 • anonim (ALxPtm), 2021-11-08 00:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy na Komuny Paryskiej namalują wreszcie niebieskie koperty - zgodnie z art. 12a ustawy o ruchu drogowym ?

 • Pan (AreuUi), 2021-11-08 04:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś tu lubi być na językach

 • Malkon, 2021-11-08 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świat jest tak urządzony, że nie ma nic za darmo. Tylko dlaczego za głupotę urzędniczą płaci podatnik. Takich wpadek, związanych z tworzeniem strefy płatnego parkowania w mieście jest kilka. Firma realizująca prace nie działa według swojego widzimisię. Ktoś opracował projekt według , którego realizowane są prace. Ten ktoś powinien ponieść odpowiedzialność za swoje niezbyt przemyślane działanie.

 • Delfin (hjJWJ), 2021-11-08 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJLY) napisał(a):

  Właśnie u nas jest tak, że gdzie mieszka radny, to w jego dzielnicy i miejsca zamieszkania wykonywane są różne remonty, a reszta ulic i chodników jest w stanie opłakanym. Np chodnik na ul Staroszkolnej od Stokrotki do Domu Dziennego Pobytu jest w stanie opłakanym i nikt się tym nie interesuje. Władze miasta jeżdżą na imprezy do DDP i nic nie widzą. Ludzie na tym chodniku przewracają się, łamią nogi, ręce, tak nie może być. Radni zacznijcie myśleć i interesować się naszym miastem.

  Dajcie spokój temu radnemu, on się stara, ale wiecie że ma kłopoty i nie bardzo ma możliwości na przemyślenia. Zwróćcie uwagę na przejścia dla pieszych i oznakowanie przy ul. pana radnego- żenada. A może rzeczywiście się nie zna ?

 • Robert (vkD81), 2021-11-08 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny bubel strefy płatnego parkowania...wszystko wprowadzane w pośpiechu bez przemyślenia. Tak samo jak z odwróceniem ruchu w centrum miasta...do dziś widoczne błędy, które mogą doprowadzić do tragedii. Ruch jednokierunkowy od Mickiewicza do wieżowca, a pod spodem tabliczka nie dotyczy rowerzystów! Kto będzie winny podczas kolizji? O co kaman?

Reklama