Działki w rejonie ulic Ptasiej i Widok na sprzedaż! Gmina Miejska ogłosiła przetarg

Dyskusja dla wiadomości: Działki w rejonie ulic Ptasiej i Widok na sprzedaż! Gmina Miejska ogłosiła przetarg.


 • anonim (evKuXC), 2022-05-13 14:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  7 arowe działki pójdą za ćwierć bańki... w głowie się nie mieści. Chętni się znajdą, a potem deweloper kupi kilka działek, zmienią mu plan w urzędzie i postawi blok. Były już takie numery. Także dziękuję, wolę w gminie.

 • bop (hjcz8), 2022-05-13 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak postawią blok, to faktycznie sprawa się rypnie, bo kupione już działki stracą na wartości więc stracisz przy ewentualnej rezygnacji z budowy i sprzedaży gruntu. A jak kupisz działkę, wybudujesz dom za oszczędności życia i kredyty, to ci rypną blok i stracisz jeszcze więcej. No chyba że zdecydujesz się mieszkać w sąsiedztwie bloku za oknem gdzie do ogórdka będzie ci zaglądać kilkadziesiąt rodzin. Taki numer chcieli zrobić ludziom na Leśniej niedawno, ale się postawili... Polecam chętnym zobaczyć jak to się dzieje na ul. Żołnierzy Wyklętych. Ludzie pobudowali domy bo w planie wszedzie były domki aż tu nagle pyk! i deweloper stawia im blok za zgodą urzędu. W tym mieście wielki strach budować na nowych gruntach.Radzę uważać.

 • qwerty (anwZx), 2022-05-13 15:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śliski teren ,deweloper to lubi

 • Ryszard (ArQtV9), 2022-05-13 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ćwierć bańki za kawałek gó..a w mieście wielkosci 1/5 dzielnicy Wrocka.Nie wiem,czy Roman sobie z nas jaja robi,czy szuka frajerów.

 • Ryszard (ArQtV9), 2022-05-13 16:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic tylko się tu budować.Nawet piłkarskiej 3 ligi w tym mieście nie ma.O innych dyscyplinach i braku prawdziwej hali widowiskowej nie wspomnę.Dzbanki na rondach podziwiać?

 • Ryszard (ArQtV9), 2022-05-13 17:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech się ku.. a nie dziwią,że liczba mieszkańców spada.W Görlitz można tanio wynająć i lepiej zarobić .Po cholerę się męczyć w biednym kraju -do śmierci na kredycie.Idiotyzm.

Reklama