Ponad 123 tys. zł na poprawę bezpieczeństwa w gminie Warta Bolesławiecka

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 123 tys. zł na poprawę bezpieczeństwa w gminie Warta Bolesławiecka.


  • anonim, 2021-08-18 08:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W końcu bezpiecznie będzie już doczekać się nie mogę kiedy to nastąpi..

  • P,A, 2021-08-18 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A Szczytnica dalej za granicą,,,,,

  • anonim (AqiYqd), 2021-08-18 09:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dla mnie najważniejsze,że ci dwaj panowie olali dystans i maseczki.Chyba zmądrzeli.Tak trzymać.

  • L.A., 2021-08-18 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam nadzieję, że poprawią bezpieczeństwo w postaci chodnika łączącego Iwiny z Raciborowicami?!!! Może wreszcie idąc na przystanek nie będzie trzeba uciekać do rowu przed rozpędzonymi samochodami.

  • Hoss (hjJWg), 2021-08-18 14:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Poprawiajcie poprawiajcie panie Wójcie bo jest co!

  • ABW (hjJXv), 2021-08-18 22:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hmm czyjego bezpieczeństwa ? Chodzi o bezpieczeństwo wójta gminy warta bo tu idzie petycja o zmniejszenie wydatków na policję i zakaz wstępu na teren wsi ... wójt swoich oprychow potrzebuje do huligaństwa ustawek i bani ?

  • anonim (hjJXv), 2021-08-18 22:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    P,A () napisał(a):

    A Szczytnica dalej za granicą,,,,,

    Haha chyba ze nie ... chcesz pograć w cztery oczy ?

  • anonim (hjJXv), 2021-08-18 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    P,A () napisał(a):

    A Szczytnica dalej za granicą,,,,,

    Wróciłam zaraz zrobię wam bezpieczniej

  • anonim (hjJei), 2021-08-29 03:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brama przy świetlicy w szczytnicy albo zwijacie świetlice i asfalt jest 3:44 od północy nie śpię bo Ukraińcy mieli imprezę z głośnym radiem i dziewczynkami oraz alkoholem niestety wójt ma to gdzieś bo nie ma szacunku do mieszkańców nue odpowia im raka pospolita ludność szczytnicy taka elita zajmuje się kryciem wyczynów bandyckich dzieci swoich wiernych pracowników i członków partii

  • anonim (hjJei), 2021-08-29 03:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mirek ja nue śpię mieszkam na wsi i nie śpię to mnie naprawdę irytuje
    Może niedługo będzie jak we Wrocławiu pod ta świetlica będą podjeżdżać samochody a „żyć” będzie obrabiać klientów w samochodach napędza koniunkturę mechanicy będą mieli szanse naprawiać zawieszenie samochódów a farmaceuci sprzedawać stodki na wszy łonowe ha za to będę mogła słychać tej patoli co noc i pisać komentarze

Reklama