Brudny Bolesławiec

 • laki001 (An2Fbw), 2008-06-16 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak długo władze miasta nie będą reagować na brud panujący w mieście,od ponad półtora roku nikt nie sprząta ulic w Bolesławcu, na ulicach i chodnikach pełno szkła i połamanych gałęzi,poruszam się na wózku inwalidzkim i co kilka dni kleję gumy ,bo nie sposób przejechać po chodnikach czy poboczach zasypanych szkłem,miasto wygłąda obskurnie,o zieleń też nikt nie dba,apeluję do Pana prezydenta,Panie prezydencie!Bolesławiec to nie tylko rynek!2008-06-16, 14:16Po co robili nowe kanalizacje?Jak za dwa trzy lata zostaną zatkane przez niesprzątany syf zmywany przez deszcz z ulic do kanalizacji.

 • Don Kichot z .... Jaroszowic (AN0EZ5), 2008-06-16 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O czym tu sie w ogole pisze ?! To MY zabrudzamy Boleslawiec, jaka to paranojak, szukać czystości w świecie obrzydliwych brudasów ! Za każdą kreaturą, ktora śmieci, ma iść "sprzatacz" ? Żadne państwo tego byu nie wytrzymało ! Holocie należy sie miejsce w śmietniku, ktory sama stworzyła. Błagam, żadnych sprzatań, ani Bolca ani świata ! Jak utoniemy we własnym gnoju, może zaczniemy piętnować dzicz, która nas otacza ! BO ŻYJEMY W G...WNIE, KTÓRA SAMI PRODUKUJEMY !

 • Pe (ANbBaK), 2008-06-17 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Amen mości Don Kichocie!

 • Syliwa (ANGgFw), 2008-06-17 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  nawet we własnym domu sprząta się po kimś, a co dopiero w miastach. śmieci to często efekt nieopróżnianych na czas lub przepełnionych koszy i kontenerów, nie tylko niechlujstwo obywateli.
  Post laki 001 traktuje o poważnej sprawie i trzeba wymyślić jakąś konstruktywna pomoc, a nie wylewać jad i niechęć do niechlujnej ludzkości. Mam nadzieję, że ktoś wystąpi z inicjatywą. A może Miłośnicy Bolesławca to dość zorganizowana grupa ludzi wpłynie na władze, bo to niestety gospodarz miasta musi dbać o jego czystość. Nie sami obywatele, którzy są rożni.

 • t.katowski (AN0m7B), 2008-06-17 17:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obrazek sprzed paru dni: dwie ławki a między nimi pusty kosz na śmieci. Pod ławkami potłuczone butelki, łupki słonecznika, opakowania po czipsach. Jak rozumiem za to też są odpowiedzialne służby porządkowe, bo grzeczni obywatele mieli za daleko żeby wyrzucić śmieci do kosza. Skoro więc mowa o inicjatywie to proszę: primo - poustawiać co pół metra kosze na śmieci w każdym zakątku miasta (żeby nie było za daleko), secundo - zatrudnić tylu strażników miejskich ilu jest mieszkańców, tak aby każdy miał swój 24 godzinny "ogon". Jak tylko strażnik zobaczy, że jego podopieczny jest niegrzeczny, to w łeb. Po jakimś czasie powinno się poprawić w mieście... a jeśli nie to zawsze pozostaje tertio - nauczyć się kultury.

 • Khorne, 2008-06-17 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś idąc z kolega przez miasto,kumpel po zjedzeniu czegoś (jucz nie pamiętam czego) beztrosko wyrzucił papierek w krzaki. Zwróciłem mu uwagę ( bo mnie to strasznie denerwuje jak ktoś śmieci), że właśnie tak jest ludzie śmiecą a później narzekają że jest brudno.Jaką odpowiedz dostałem ? " Ja nie narzekam " Zagotowałem sie.Nasza głupia mentalności ;/

 • siaba41 (An2Fbw), 2008-06-21 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulica Piastów,co tydzień powracający z Szanghaju z dyskoteki bandy wyrostków urządzają sobie zawody w tłuczeniu butelek i łamaniu niedawno posadzonych drzewek akacji,a policji w takie noce nie ujżysz za żadne skarby,a może to właściciel dyskoteki powinien sprzątać ul.Piastów ,na własny koszt?

 • mariusz, 2008-06-22 18:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak w pełni popieram poprzednika !!! trzeba by jeszcze progi zwalniające zainstalować co by spowolnić trochę tjunerów z ościennych wiosek i kolesi z taksówek

 • ania (AkEIv6), 2008-06-23 12:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  prosze sie zabrac za ul obroncow helu ,brud , pijanstwo,nocne halasy ,gdzie patrole po 22-giej