Międzynarodowe warsztaty artystyczne dla młodzieży. Ze szczyptą magii

Międzynarodowe warsztaty artystyczne dla młodzieży. Ze szczyptą magii
fot. freeimages.com (Abdulaziz Almansour) Lanterna Summer Special, letnie warsztaty muzyczno-teatralne w Großhennersdorf, w tym roku odbędą się pod hasłem: „Uczniowie czarnoksiężnika”. Są jeszcze wolne miejsca.
istotne.pl warsztaty

Organizatorzy warsztatów:

Uczniowie czarnoksiężnika są wszędzie, od Goethego po Harry’ego Pottera. To wieloznaczne pojęcie, które daje możliwości różnej interpretacji i pozwala marzyć. Nas zajmować będą tematy aktualne obecnie. W czasach postępującej digitalizacji pojawia się pytanie o to, dokąd prowadzi nas postęp techniczny i czy kiedyś nie skieruje się przeciwko nam samym? Czy faktycznie potrzebujemy aż tyle, ile mamy? Za jaką cenę powstaje nasz dobrobyt?

Na te i inne pytania wspólnie poszukamy odpowiedzi. To wszystko przyprawimy szczyptą magii i... pokażemy na scenie! Uczestnicy Lanterna Summer Special stworzą wspólnie muzyczno-teatralny performance, z którym wyruszą na tournée.

Opłata za udział to 250 euro, jednak w wyjątkowych sytuacjach kwestie finansowe nie powinny być przeszkodą w udziale w warsztatach. Są możliwe zniżki! Przyjazd uczestników: niedziela 2 lipca, do godz. 12.00; wyjazd: niedziela 16 lipca, od godz. 16:00.

Kontakt w sprawie udziału w warsztatach: Tadeusz Ratuszniak, tel. 609 738 719, mail: [email protected].