Ruszyły zapisy do Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów

Mandolina
fot. freeimages.com (Brett Sherman) Lubicie muzykę? Chcielibyście się nauczyć gry na jakimś instrumencie? Jesteście uparci i cierpliwi? Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego ogłasza zapisy chętnych.
istotne.pl 183 muzyka, orkiestra, miasto zgorzelec

Reklama

Na zajęcia muzyczno-edukacyjne, prowadzone w ramach Orkiestry, można się zapisywać od poniedziałku do piątku, w godz. 14:00–17.00, w sali prób orkiestry w budynku Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu (ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8). – Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym – mówią organizatorzy zajęć.

Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów powstała w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu w 1989 r. Jej założycielem, aranżerem i dyrygentem był śp. Tadeusz Grudziński. Obecnie dyrygentem orkiestry jest Dominik Lewicki. Zespół ma w swoim repertuarze już kilkaset utworów z różnych gatunków muzyki polskiej i światowej.

– Zapraszamy młodych i ambitnych, którzy chcą się nauczyć gry na różnego rodzaju instrumentach, poznać rówieśników i przeżyć swoją przygodę z muzyką – dodają przedstawiciele Orkiestry. Szczegóły na stronie Powiatu Zgorzeleckiego.

Reklama