Karnawałowa Gala Operetkowa

nuty
fot. www.sxc.hu (the franz) Zapraszamy do wysłuchania najpiękniejszych arii, duetów i scen z oper i operetek w wykonaniu znakomitych artystów scen europejskich. MDK Zgorzelec, 22 stycznia (czwartek), godz. 19:00.
istotne.pl 0 gala, opera, mdk zgorzelec, miasto zgorzelec

Reklama

Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe, czyli najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Lakme“, „Carmen“, „Opowieści Hoffmanna“, „Porgy and Bess“ i wielu innych. Czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek „Księżniczka czardasza“ i „Zemsta nietoperza“. Szampański nastrój wieczoru uzupełnią barwne pieśni neapolitańskie oraz słynne standardy z repertuaru śpiewaków włoskich. Całość ubarwiona ciekawym i dowcipnym komentarzem. Krótko mówiąc, MDK zaprasza na Karnawałową Galę Operowo-Operetkową w towarzystwie artystów z Wiednia, Pragi, Białegostoku i Wrocławia. To z pewnością będzie niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii!

Wykonawcy:
Agnieszka Drożdżewska (sopran, Wrocław)
Barbara Spitzer (sopran, Wiedeń)
Anna Wilczyńska (sopran, Wrocław)
Izabela Strzelecka (mezzosopran, Wrocław)
Tomasz Tracz (tenor, Białystok)
Ivo Michl (baryton, Praga)
oraz
Witold Janusz (fortepian, Wrocław)
Prowadzenie: Martyna Witowska (Teatr Ad Spectatores, Wrocław)

22 stycznia 2015, godz. 19:00
Miejski Dom Kultury, ul. Parkowa 1, Zgorzelec
Czas trwania koncertu: 2 godziny (z przerwą)

PlakatPlakatfot. MDK Zgorzelec

Bilety: 25 zł (do nabycia w sklepie muzycznym Bart-MUSIC, nr tel. 75 775 02 57, ul. Daszyńskiego 70/1 w Zgorzelcu oraz w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu na dwie godziny przed spektaklem.

Szczegóły na stronie zgorzeleckiego MDK.

MDK Zgorzelec/ii

Reklama