Zmiana organizacji ruchu na Piłsudskiego i Kościuszki

Zmiana organizacji ruchu na Piłsudskiego i Kościuszki
fot. UM Zgorzelec Prace związane z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu powinny zakończyć się około połowy maja.
istotne.pl ruch, zmiana

Dzisiaj w nocy na ulicy Piłsudskiego rozpocznie się malowanie oznakowania poziomego. To kolejny etap prac związanych z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu w rejonie ulic Piłsudskiego i Kościuszki, które od połowy maja będą drogami dwukierunkowymi. Po majowym weekendzie wykonawca rozpocznie malowanie oznakowania ulicy Kościuszki.

Zgorzelec: Zmiana organizacji ruchu Piłsudskiego i KościuszkiZgorzelec: Zmiana organizacji ruchu Piłsudskiego i Kościuszkifot. UM Zgorzelec

Malowanie oznakowania poziomego ulic Piłsudskiego i Kościuszki to kolejny etap prac związanych z wprowadzeniem w tym rejonie miasta nowej organizacji ruchu, zgodnie z którą na obydwu drogach gminnych, od połowy maja, obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. Zanim to jednak nastąpi niezbędne jest dostosowanie do nowej organizacji ruchu oznakowania poziomego i pionowego na ulicach Piłsudskiego i Kościuszki, a także w obrębie skrzyżowań ulic: Piłsudskiego- Kościuszki-Daszyńskiego oraz Piłsudskiego i Wolności.

Prace związane z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu powinny zakończyć się około połowy maja. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i prosimy o ostrożną jazdę. O prowadzonych pracach będą przypominać tablice ostrzegawcze ustawione w rejonie prowadzenia robót.

UM Zgorzelec/ii