Bieg na 6 łap

Bieg na 6 łap
fot. Organizatorzy „Biegu na 6 Łap” Przed nami kolejny „Bieg na 6 Łap”! Tym razem organizatorzy zapraszają do udziału w specjalnej, walentynkowej edycji imprezy.
istotne.pl bieg, zwierzęta, bogatynia

Miejsce i godzina spotkania:

Spotykamy się w siedzibie Fundacji „Maja” (przy ul. Dąbrowskiego 22 w Bogatyni) w sobotę 14 lutego o godzinie 10:00. Wszyscy ochotnicy otrzymają od nas specjalny, wypożyczony zestaw szelek dla psa oraz kamizelkę odblaskową. Każdemu z uczestników zostanie również przydzielony jego towarzysz – jeden z naszych czworonożnych podopiecznych. W Fundacji znajduje się 15 psiaków, które regularnie szkolą się wraz z nami w biegach przełajowych.

Trasa:

O 11:00 rozpoczynamy bieg. Przygotowaliśmy 3 trasy, tak aby każdy mógł swobodnie wybrać najdogodniejszy dla siebie szlak. Pierwsza trasa będzie liczyła sobie 6-7 km. Druga – 3 km. Trzecia natomiast będzie trasą spacerową, która przygotowana została dla osób nieprzepadających za długimi biegami.

W połowie każdej trasy przewidziany jest postój, w trakcie którego będzie można odpocząć przed dalszym biegiem, napić się wody oraz poczęstować nią swojego czworonożnego towarzysza.

Ważne informacje:

Chęć udziału, poza przystąpieniem do niniejszego wydarzenia, należy również potwierdzić telefonicznie u koordynatora „Biegu na 6 łap” w Bogatyni – Tomka (nr 607 035 812). Należy zabrać ze sobą dowód osobisty, natomiast osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział jedynie po przybyciu z opiekunem.

Bardzo prosimy, aby nie przyprowadzać na bieg swoich pupili. Oczywiście, my kochamy wszystkie zwierzęta, jednak może się zdarzyć tak, że nie polubią się one z naszymi podopiecznymi, co mogłoby się okazać niebezpieczne, zwłaszcza w dużej grupie psów i ludzi.

Ciekawostki:

Cały bieg będzie filmowany nie tylko z kamer, ale również za pomocą dronu, który zarejestruje naszą wyprawę z lotu ptaka. Ponadto towarzyszyć nam będzie fotograf, który uwieczni całe wydarzenie. Po zakończeniu biegu każdy z uczestników otrzyma dyplom oraz słodki walentynowy upominek.

Organizatorzy „Biegu na 6 Łap”/UGiM Bogatynia/ii