Nowy szef komisariatu

Nowy szef komisariatu
fot. UGiM Bogatynia W środę 7 stycznia w Komisariacie Policji w Bogatyni odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego komendanta bogatyńskiej jednostki. Został nim nadkomisarz Tomasz Rogulski.
istotne.pl policja, bogatynia

– Zmiany są niewątpliwie elementem naszego życia – powiedział komendant powiatowy policji w Zgorzelcu mł. insp. Leszek Zagórski. – W każdej służbie stanowiska zajmują ludzie i z tych stanowisk odchodzą. Pan komendant Daniel Labiszak odszedł ze stanowiska na własną prośbę. Aby zapewnić ciągłość pracy policji w Bogatyni, należało jak najszybciej obsadzić to stanowisko jak najlepszym człowiekiem. Do postępowania konkursowego przystąpił pan nadkomisarz Tomasz Rogulski, wcześniejszy zastępca komendanta komisariatu. Dzięki jego właściwej wiedzy merytorycznej podjąłem decyzję o mianowaniu go komendantem Komisariatu Policji w Bogatyni.

– Priorytetem, na którym chciałbym, abyśmy się skupili, jest zwykła, pospolita przestępczość. To, co mieszkańców Bogatyni boli najbardziej, to, co im dokucza – podkreślił nowy szef bogatyńskiego komisariatu. – Mówię tu o niszczeniu mienia, kradzieżach z włamaniami.

UGiM Bogatynia/ii