Przebudowa pomieszczeń internatu na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii dobiega końca

Przebudowa pomieszczeń internatu na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii dobiega końca
fot. Powiat Zgorzelecki Powiat Zgorzelecki informuje, że realizacja projektu „Przebudowa pomieszczeń internatu na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zgorzelcu – etap I i etap II” ma się ku końcowi.
istotne.pl projekt, powiat zgorzelecki

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013, Oś priorytetowa 2 – Transgraniczna integracja społeczna, Dziedzina wsparcia 3 – Infrastruktura społeczna, kierunek działań 2 – Wspieranie placówek i projektów socjalnych.

W jego ramach wykonano przebudowę I i III piętra budynku internatu na potrzeby MOS oraz siłowni, w tym sal do tańca wraz z ich wyposażeniem. Zakupiono także sprzęt multimedialny i rtv oraz gadżety promocyjne dla uczestników projektu.

Aktualnie realizowane są działania związane z doposażeniem Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zgorzelcu. Wartość całkowita projektu to prawie 518,5 tys. euro, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to prawie 441 tys. euro. Projekt ma się zakończyć pod koniec października br.

Szczegółowe informacje na stronie Powiatu Zgorzeleckiego.

ProjektProjektfot. Powiat Zgorzelecki
ProjektProjektfot. Powiat Zgorzelecki

Projekt „Przebudowa pomieszczeń internatu na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zgorzelcu – etap I i etap II” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: „Inwestujemy w waszą przyszłość” w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013.

ProjektProjektfot. Powiat Zgorzelecki

Powiat Zgorzelecki/ii