„Zgorzelec widziany z góry” – konkurs dla mieszkańców

„Zgorzelec widziany z góry” – konkurs dla mieszkańców
fot. UM Zgorzelec Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy zamknięte pytania.
istotne.pl konkurs, film, zgorzelec

Najnowszy film promocyjny miasta „Zgorzelec widziany z góry” cieszy się ogromną popularnością. Na facebookowym profilu Zgorzelca obejrzało go już ponad 9 000 osób, a na zgorzeleckim kanale YouTube ponad 7 000!

– Uruchomiliśmy także specjalną subdomenę www.film.zgorzelec.eu, dzięki której łatwiej można odnaleźć nowy film – mówią magistraccy urzędnicy. – Publikując film, obiecaliśmy mieszkańcom Zgorzelca niespodziankę. Oto ona: filmowy konkurs z cennymi nagrodami! Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na trzy zamknięte pytania, które ogłaszane będą co tydzień, a następnie zebrać wszystkie trzy odpowiedzi i wysłać je na adres e-mail: [email protected].

Pierwsze pytanie publikujemy już dzisiaj: Ile razy w zaprezentowanym filmie widoczna jest flaga Unii Europejskiej?
a) 1
b) 2
c) 3

Następne pytania opublikujemy 14 i 21 listopada. Należy zebrać wszystkie trzy poprawne odpowiedzi i 21 listopada do godz. 12:00 jak najszybciej wysłać je na adres e-mail [email protected] wraz ze swoim numerem telefonu.

Nagrody otrzyma pierwsze 10 osób! A jest o co walczyć, bo organizatorzy konkursu przewidzieli m.in. bezprzewodowe słuchawki, plecaki z wyposażeniem piknikowym, powerbanki, zestawy narzędzi rowerowych, T-shirty, a wszystko to opatrzone miejskimi logotypami!

UM Zgorzelec/ii