Święto Marcina w Naszym Zoo Goerlitz-Zgorzelec

Święto Marcina w Naszym Zoo Goerlitz-Zgorzelec
fot. www.nasze-zoo.pl Marcinowy teatrzyk oraz pochód z lampionami odbędą się 10 listopada w godz. 17:00 do 19:00 w Naszym Zoo Goerlitz-Zgorzelec.
istotne.pl nasze zoo

Marcinowe Święto stało się w Naszym Zoo już kilkuletnią tradycją. Sztuka wystawiana 10 listopada przez dzieci z Paul-Gerhardt-Haus opowie o historii św. Marcina. Następnie park zanurzy się w nastrojowym blasku lampionów, przyniesionych przez dzieci. Być może obok papierowych księżyców pojawią się także papierowe zwierzęta, które rozjaśnią nasz park.

Wszystkie zainteresowane dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w pochodzie z lampionem bądź latarką. Pochód zakończy się przy Marcinowym ognisku, gdzie za drobną opłatą można będzie skosztować ponczu (dzieci), grzanego wina (dorośli) bądź zjeść pajdę ze smalcem.

Corocznym organizatorem Marcinowego Święta w Naszym Zoo jest Koło Przyjaciół Naszego Zoo „Freundeskreis Tierpark Görlitz e.V.” oraz Paul-Gerhardt-Haus. Wstęp dla gości biorących udział w Marcinowym Święcie jest bezpłatny, Koło Przyjaciół ucieszy się jednak z każdego datku, który wesprze rozwój parku.

www.nasze-zoo.pl/ii