23 finał WOŚP. Gramy dla dzieci i seniorów

23 finał WOŚP. Gramy dla dzieci i seniorów
fot. facebook.com/wosp Trwają przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbieramy pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.
istotne.pl wośp, mdk zgorzelec, mbp zgorzelec

Podobnie jak w latach ubiegłych, zgorzelecki finał, który organizują wspólnie Miejski Dom Kultury i miejski sztab orkiestry, będzie mieć miejsce w CHR Plaza przy ul. Armii Krajowej. Finał odbędzie się w niedzielę 11 stycznia.

Zabawę zaczniemy już o godz. 14:00. Będą występy artystyczne, orkiestrowe stoiska z wypiekami i rękodziełem, będzie też licytacja fantów przekazanych na rzecz orkiestry. I tu mamy, oczywiście, do wszystkich czytelników-mieszkańców Zgorzelca prośbę o przekazywanie przedmiotów na orkiestrowe aukcje. Można je zostawiać w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1.

Za wszystkie będziemy wdzięczni, apelujemy jednak do darczyńców, aby na licytację oddawali przedmioty, które mają szansę na znalezienie nabywców.

W organizację finału tradycyjnie włącza się także Miejska Biblioteka Publiczna, która zaprasza wszystkich, którzy przetrzymali książki, do ich zwrotu bez kary. Warunek: datek do puszki na WOŚP.

W ramach finału biblioteka przygotowuje także m.in. spotkanie pt. „Literatura z sercem” (godz. 12:00-14:00 w siedzibie MBP przy ul. Bohaterów Getta) oraz kiermasz książek i loterię fantową w CHR Plaza.

PlakatPlakatfot. UM Zgorzelec

UM Zgorzelec