WOŚP tuż, tuż. Czekamy na fanty na licytację

WOŚP tuż, tuż. Czekamy na fanty na licytację
fot. facebook.com/wosp Trwają przygotowania do 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem cała Polska zbiera pieniądze na „podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.
istotne.pl wośp, mdk zgorzelec

Podobnie jak w latach ubiegłych, organizowany przez MDK Zgorzelec i dziesiątki osób wielkiego serca, zgorzelecki finał odbędzie się w CHR Plaza przy ul. Armii Krajowej w niedzielę 11 stycznia.

Zabawę zaczniemy już o godz. 14:00. Będą występy artystyczne, orkiestrowe stoiska z wypiekami i rękodziełem, będzie też licytacja fantów przekazanych na rzecz orkiestry.

I tu mamy do wszystkich mieszkańców Zgorzelca olbrzymią prośbę o przekazywanie przedmiotów na orkiestrowe aukcje. Można je zostawiać w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1 (w godzinach przedpołudniowych w sekretariacie MDK, późnym popołudniem i wieczorem w portierni).

Za wszystkie fanty będziemy niezmiernie wdzięczni, ale apelujemy do darczyńców, aby na licytację oddawali takie przedmioty, które mają szansę na znalezienie nabywców.

Pozdrawiamy i czekamy na Was!

Janusz Pawul