Ewa Farna wystąpi w Złotoryi!

Ewa Farna wystąpi w Złotoryi!
fot. Monika Drewniak/materiały organizatora Zlotu Już 1 i 2 sierpnia 2015 r. w Złotoryi odbędzie się „4 Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej”.
istotne.pl ewa farna, zlot, koncert, złotoryja

Bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów. Nie inaczej będzie i podczas tegorocznej edycji, na którą zapowiedziała się rekordowa liczba wielbicieli z Polski, Czech i Słowacji. Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskiej scenie muzycznej. Żadna inna polska gwiazda nie może pochwalić się tego typu przedsięwzięciem, organizowanym na tak dużą skalę. Początkowo Zlot miał być jednorazową imprezą, jednak sukces pierwszej edycji sprawił, że postanowiono zrobić z tego wydarzenie cykliczne.

4 Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej zapowiada się pod wieloma względami rekordowo. Przewidziano mnóstwo różnorodnych atrakcji, takich jak autogramiada – zdjęcia i autografy, gry i zabawy, talent show, festiwal kolorów i zumba. Zwieńczeniem pierwszego dnia zlotu będzie aż 2,5-godzinny, niepowtarzalny koncert Ewy Farnej, podczas którego gwiazda zaśpiewa utwory z całej swojej kariery.

W tym roku ogromna niespodzianka, ponieważ koncert artystki oraz cała impreza odbędą się na złotoryjskim Rynku. W porównaniu z poprzednimi edycjami zlotu pierwszy dzień będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych – niebiletowany.

Drugiego dnia w Złotoryjskim Ośrodku Kultury organizatorzy przewidzieli nie lada atrakcję, przygotowano aż dwa kameralne spotkania z Ewą, na których będzie można porozmawiać ze swoją idolką, podzielić się namiastką prywatności oraz wspólnie pośpiewać. Wzorem z lat ubiegłych, na życzenie Ewy, dochód ze sprzedaży biletów na to spotkanie zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Zakończeniem drugiego dnia, a tym samym kolejnego Zlotu będzie wspólne wielkie grillowanie. – Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak w wakacyjnych planach uwzględnić podróż do Złotoryi i właśnie tam przeżyć dwa z pewnością niezapomniane dni – zachęcają organizatorzy.

Program:

 • 1 sierpnia (sobota)
  • 14:30 – Oficjalne otwarcie 4 Międzynarodowego Zlotu Fanów Ewy Farnej
  • 14:30 – Autogramiada – zdjęcia i autografy
  • 17:00 – Gry i zabawy
  • 19:00 – Fanowski Talent Show
  • 21:00 – Ewa Farna wraz z kapelą – koncert
 • 2 sierpnia (niedziela)
  • 11:00 – Spotkanie z Ewą (Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji)
  • 13:00 – Spotkanie z Ewą (Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji)
  • 17:00 – Fanowskie grillowanie.

Bilet wstępu na spotkanie – 15 zł – do nabycia podczas pierwszego dnia w biurze Zlotu, bilety dostępne będą także od 20 lipca w sekretariacie Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/901859799860305/
Fanpage Zlotu: www.facebook.com/m.zlot.fanow.

Organizatorzy Zlotu/ii