Zawidów: Za wodę i ścieki tylko na indywidualne konto

Zawidów: Za wodę i ścieki tylko na indywidualne konto
fot. UM Zawidów Duże zmiany w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w Zawidowie. Opłaty za wodę i ścieki należy wpłacać na indywidualny numer rachunku bankowego. Dotychczasowe numery konta będą aktywne tylko do końca sierpnia.
istotne.pl zawidów

Od sierpnia zawidowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych rozpoczęło wystawianie faktur za dostawę wody i odprowadzanie ścieków w nowym systemie informatycznym. Każdemu odbiorcy został przydzielony nowy, indywidualny numer rachunku bankowego.

Dzięki tej zmianie wszystkie wpłaty będą automatycznie księgowane na indywidualnym koncie. W związku z tym PUK prosi o dokonywanie wpłat wyłącznie na nowy numer konta bankowego, który jest podany na fakturze.

Ważna informacja: dotychczasowe, „stare” numery konta będą ważne tylko do końca sierpnia. Od 1 września zastąpią je nowe, indywidualne numery bankowe. Od września znika także punkt kasowy czynny w Urzędzie Miejskim w Zawidowie. Opłat za wodę i ścieki nie uregulujemy także u inkasenta, za to bez prowizji przyjmie je bank PKO BP przy ulicy Zgorzeleckiej 34, agencja w Zawidowie.

UM Zawidów/ii