Głosuj i wygrywaj! Zgorzelec w Turnieju Miast Zumi 2015

Głosuj i wygrywaj! Zgorzelec w Turnieju Miast Zumi 2015
fot. freeimages.com (Mocho1) 410 sekund – tyle potrzeba, aby wziąć udział w konkursie i wywalczyć darmową promocję dla miasta Zgorzelec!
istotne.pl konkurs, zgorzelec

Kliknij i pomóż swojemu miastu zdobyć główną nagrodę w trzeciej edycji Turnieju Miast Zumi 2015!

Zgorzelec bierze udział w Turnieju, w którym do wygrania jest aż 200 tys. zł na promocję miasta w Zumi i Onet.pl. Twój głos może zadecydować, czy wygrana będzie należeć do nas, ponieważ organizatorzy zadbali o mniejsze miasta i teraz wyniki dzielą się proporcjonalnie do liczby mieszkańców.

To proste! Wystarczy wejść na stronę www.turniejmiast.zumi.pl, odnaleźć ZGORZELEC i… zagłosować! Po kliknięciu otrzymacie link weryfikacyjny na wskazany wcześniej adres e-mail. To wszystko!

Dwie poprzednie edycje turnieju były zaciętą walką najbardziej aktywnych miast Polski. Zwycięzcą w pierwszej edycji była Rawa Mazowiecka, a w drugiej Gołdap, Sejny i Szydłowiec. Ich mieszkańcy mobilizowali się wzajemnie. udostępniając informacje o turnieju. – Mobilizujmy się i my – rozsyłajcie linki i głosujcie na nasze miasto! – mówią magistraccy urzędnicy.

Nie tylko Zgorzelec, ale Ty także możesz coś wygrać! Dla użytkowników organizatorzy przewidzieli konkurs fotograficzny, który daje szansę na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi i będą nową „tapetą” danego miasta.

Komisja konkursowa wybierze najlepsze zdjęcie, które zostanie nagrodzone kamerą sportową GoPro HERO4 Silver Edition-Surf.

UM Zgorzelec/ii