60 lat szkoły w Porajowie

60 lat szkoły w Porajowie
fot. UGiM Bogatynia Szkoła w Porajowie powstała dokładnie 60 lat temu, 10 listopada obchodziła okrągły jubileusz istnienia.
istotne.pl edukacja, jubileusz, porajów

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele w Porajowie. Następnie goście w uroczystym pochodzie udali się na szkolną salę, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości.

Dyrektorka Grażyna Jarosz wraz z przedstawicielami społeczności szkolnej w swoich przemówieniach ciepło witali przybyłych gości, przypominając wydarzenia z kart historii szkoły.

hodAsbXO3K4

W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości, a wśród nich: samorządowcy, duchowni, byli dyrektorzy i nauczyciele, społeczność szkolna, a także osoby zaprzyjaźnione i współpracujące ze szkołą.

Goście w swoich wystąpieniach z sympatią wypowiadali się o placówce. Spotkanie było okazją do podziękowań, życzeń i gratulacji. Burmistrz Andrzej Grzmielewicz złożył wyrazy wdzięczności dyrekcji i pracownikom szkoły.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy artystyczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli.

Atmosfera i nastrój tej uroczystości pozostaną na długo w pamięci wszystkich. Święto placówki było wspaniałą okazją do refleksji i przywołania wspomnień dotyczących losów szkoły oraz osób z nią związanych.

UGiM Bogatynia/ii