Nowy dom na sprzedaż w Kraśniku Górnym

cena 600 000,00 zł
lokalizacja Kraśnik Górny, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-01-16
telefon kontaktowy 602375609
ogłoszenie zamieścił patron
powierzchnia (m²) 169
lokalizacja Kraśnik Górny

Dom według projektu Jaskółka 5 z garażem - wersja lustrzana w Kraśniku Górnym.

Budynek parterowy z mieszkalnym poddaszem wybudowany jak ' dla siebie ' - nie w wersji jak dla dewelopera. Garaż w obrysie budynku.

Ławy fundamentowe beton B-25 + zbrojenie z prętów żebrowanych stalowych o średnicach 6 i 12 mm. Izolacja ław fundamentowych wewnętrzna i zewnętrzna. Ściany fundamentowe wymurowane z bloczków betonowych też ocieplane wewnętrznie i zewnętrznie. Ściany zewnętrzne budynku wykonane z bloczków ceramicznych/cegły łączone na klej /bez fugi/ dzięki czemu nie powstaje mostek termiczny i nie ucieka ciepło.
Bloczki ceramiczne pionowo zazębiają się jeden o drugi aby wyeliminować straty ciepła.

Ocieplenie zewnętrzne budynku - styropian grafitowy o grubości 20 cm frezowany, to znaczy jeden arkusz styropianu zachodzi na drugi - brak mostka termicznego.

Więźba dachowa drewno sosny nakryta dachówką ceramiczną KORAMIC model OREA 9 kolor grafitowy. Okna pionowe PCV firmy Veka 82 SI profil 7 komorowy pakiet 3 szybowy. Okna dachowe na poddaszu VELUX białe z pakietem 2-szybowym. Ściany wewnętrzne bloczki ceramiczne oraz bloczki z gazobetonu.

Parapety zewnętrzne są aluminiowe (nie rdzewieją).

Brama garażowa Hormann. Ocieplenie dachu wełna mineralna w 2 warstwach 12 cm + 5 cm jedna warstwa wzdłuż druga w poprzek - brak mostka termicznego.

Skrzynka rozdzielcza (elektryka) została wykonana z uwzględnieniem doprowadzenia do planowanych urządzeń.

Ogrzewanie podłogowe - rurki z płynem grzewczym.

Niezaprzeczalnym atutem tej ofert jest ogrodzona działka o powierzchni 1200m2 w malowniczej lokalizacji w pobliżu nowych domów wolnostojących i otwartych terenów zieleni.

Więcej informacji pod numerem: 602 375 609.

Reklama