Zbieracz pieczarek

data dodania 2021-11-16
telefon kontaktowy 505176000
ogłoszenie zamieścił hr navigator

Zbieracz pieczarek – praca w Holandii

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Oferujemy:
- podstawową stawkę 10 euro brutto/h (ok. 1000 € netto - po odliczeniu kosztów zakwaterowania),
- pracę 5 dni w tygodniu (45 - 55 h tygodniowo, 2 dni wolne w tygodniu),
- przy wypłacie czerwcowej Pracownicy dostają dodatek urlopowy 8% swojego wynagrodzenia z dochodu rocznego jaki przepracowali,
- rozpoczęcie pracy między 6:00 a 7:00,
- wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca,
- bonus za wyrobienie normy powyżej 25 kg.

Opis stanowiska:
- usługa rekrutacyjna u Klienta zewnętrznego (umowa holenderska),
- praca polega na zbieraniu pieczarek, które rosną na regałach, na hali produkcyjnej,
- pakowanie do pudełek po 500 g bądź czarnych skrzynek,
- praca na wysokości 4 metrów,
- nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego,
- najkrótszy okres kontraktu to 6 miesięcy.

Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna,
- sumienność, dokładność, chęć do pracy,
- mile widziane doświadczenie przy zbieraniu pieczarek, truskawek itp., filetowaniu ryb itp. – praca wymaga zręczności.

Kontakt mail: [email protected]
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :
• +48 505 176 000