Magazynier - praca w Augsburgu

data dodania 2021-11-16
telefon kontaktowy 505176000
ogłoszenie zamieścił hr navigator

Magazynier

 Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, nie wymagamy doświadczenia!
 Nie znasz niemieckiego? Nie będzie Ci potrzebny!
 Martwisz się o zakwaterowanie? Zapewniamy bezpłatne mieszkanie z dojazdem do pracy!

Miejsce: Augsburg, Bawaria

Pracownikom oferujemy:
1. stawkę brutto dzień: 10,45 €/h (1300 €),
2. umowę o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (karta EKUZ i druk A1),
3. darmowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz bezpłatnym internetem,
4. szansę na zdobycie doświadczenia w dobrze ugruntowanej firmie na rynku,
5. brak zeitkonta - przepracowane godziny są zawsze wypłacane,
6. pomoc z transportem z Polski do Niemiec,
7. za polecenie oferty pracy swoim znajomym wypłacamy dodatki.

Zadania:
1. ręczne ładowanie i rozładowywanie,
2. sumienne wykonywanie obowiązków podczas pracy.

Zgłoś swoje zainteresowanie przez zwykłą wiadomość email lub kontakt telefoniczny!
Kontakt:
Mail: [email protected]
Telefon:
 +48 505 176 000