Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem!

data dodania 2021-11-16
telefon kontaktowy 505176000
ogłoszenie zamieścił hr navigator

Lakiernik samochodowy

Lokalizacja pracy: Isny im Allgau

Co oferujemy:
 stawkę: 15 € brutto/h,
 wynagrodzenie 1680 – 1900 € netto/miesiąc,
 umowę o pracę tymczasową,
 legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
 darmowe mieszkanie,
 możliwość pracy w nadgodzinach,
 możliwość dłuższej współpracy z Pracodawcą.

Zakres obowiązków Pracownika:
 stosowanie farb wodnych i gruntowych,
 wykonywanie pracy samodzielnie,
 szpachlowanie, szlifowanie i przygotowanie elementów pojazdu do lakierowania.

Czego wymagamy:
 posiadania własnego samochodu - mile widziane,
 kierunkowego wykształcenia lakiernika samochodowego,
 mile widziana znajomość języka niemieckiego,
 doświadczenia i umiejętności pracy jako lakiernik samochodowy.

W CV proszę załączyć zdjęcie.

Opcje kontaktu:
Telefon:
1. +48 505 176 000
Mail: [email protected]