Szwaczka

data dodania 2021-11-16
telefon kontaktowy 505176000
ogłoszenie zamieścił hr navigator

HR Navigator zatrudni Pracowników do pracy w Niemczech w zakładzie Trium Technology GmBh na stanowisko:
Szwaczki

Lokalizacja: Niemcy, Weil am Rhein (na granicy szwajcarsko-niemiecko-francuskiej), okolice szwajcarskiej Bazylei, ok. 850 km od Zgorzelca

Trium Technology GmbH ma siedzibę w Weil am Rhein w Badenii-Wirtembergii w Niemczech i jest częścią przemysłu odzieżowego, przeważnie zajmują się szyciem akcesoriów odzieżowych tj. czapki, szaliki, torby, pościele, maseczki itp. – pod zamówienie Klienta.

Opis stanowiska:
Zadania:
• obróbka materiałów pod zamówienie Klienta (maseczki, plecaki, pościele – bardzo szeroki asortyment),
• obsługa maszyn do szycia,
• kontrola jakości wykonanego produktu.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako szwaczka,
• znajomość języka niemieckiego – mile widziana,
• doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych JUKA, stębnówka, overlock, dziurkarka itp.

Oferujemy:
- miejsce pracy: Weil am Rhein,
- umowę o pracę tymczasową,
- podstawową stawkę 10,15 € brutto/h (1600 - 1800 euro netto),
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
- zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania,
- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt z działem rekrutacji:
[email protected]
+48 505 176 000