Zatrudnimy technika mechaniki utrzymania ruchu

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-09
telefon kontaktowy 693730286
ogłoszenie zamieścił technonicol insulation
stanowisko Technik mechanik utrzymania ruchu
wynagrodzenie netto 1
pracodawca Technonicol Insulation Sp.z.o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

W związku w powstaniem nowej fabryki wełny skalnej w Wykrotach do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Mechanik utrzymania ruchu .

Twój zakres obowiązków

zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
wykonywanie okresowych przeglądów technicznych określanie stopnia zużycia maszyn urządzeń i sprzętu
analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Nasze wymagania

wykształcenie zawodowe/techniczne w zakresie mechaniki lub pokrewne
mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
znajomość budowy maszyn i urządzeń
umiejętność czytania rysunków technicznych
mile widziane umiejętności oraz uprawnienia spawalnicze elektrodą otuloną i/lub MIG, MAG
dyspozycyjność zaangażowanie oraz samodzielność
gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym (12- godzinne zmiany)

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
miesięczny bonus do 15% (zależny od realizacji celów oraz frekwencji)
darmowy transport na wybranych trasach
dofinansowanie do pysznych obiadów w zakładowej kantynie
opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie za 1zł

CV proszę wysyłać na adres : k.pirog@technonicol.eu/ rekrutacja@technonicol.eu

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)