Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózek widłowy UTD

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-10-12
telefon kontaktowy 503175637
ogłoszenie zamieścił lukasz
stanowisko Pracownik Logistyki
wynagrodzenie netto 4100
pracodawca Staffing PRO sp. z.o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie
forma zatrudnienia Pełny etat

Pracownik Produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe UTD

Wózek widłowy UTD obowiązki :
- magazynowanie komponentów
- dostarczanie materiałów pod konkretne procesy produkcyjne
- obsługa skanera ręcznego
- praca w systemie zmianowym

Wymagania stanowiska:
- Umiejętność planowania
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT
- Zrozumienie techniczne i umiejętności manualne
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- Własne auto ( mile widziane )

Oferujemy:
- DOFINANSOWANIE DOJAZDÓW DO PRACY!
- umowę o pracę bezpośrednio u klienta oraz udział w szkoleniach
- bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
- bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną