pracownik obsługi pralni

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-10-12
telefon kontaktowy 512313069
ogłoszenie zamieścił pralniaaquana
stanowisko pracownik obsługi pralni
wynagrodzenie netto 1
pracodawca Aquana Centrum Pralnicze S.C.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik obsługi pralni
Miejsce pracy: Bolesławiec
Wymiar czasu pracy: 12h
Zakres obowiązków:
• Segregowanie asortymentu do prania
• Załadunek, pranie i rozładunek maszyn pralniczych
• Składanie i wizualna kontrola asortymentu
• Przygotowanie do wydania
Oczekujemy:
• Zaangażowania i chęci do pracy
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, również w nocy i wybrane weekendy
• Poczucia estetyki
• Łatwości pracy w grupie
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy ze składką ZUS
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego

Zapraszamy do przesyłania CV na adres [email protected]
Kontakt telefoniczny w godz. 8.00 do 14.00 512313069