monter/ka --> praca na 2 zmiany --> premie --> dofinansowanie do dojazdów do pracy

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-01-04
telefon kontaktowy 885550189
ogłoszenie zamieścił randstad
stanowisko monter/ka
wynagrodzenie netto 2800
pracodawca Randstad
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Praca na 2 zmiany, dofinansowanie do dojazdów do pracy, premie i dodatki do wynagrodzenia, kierunkowe szkolenie na stanowisku pracy

oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową
- pracę w trybie II-zmianowym
- konkurencyjne wynagrodzenie, z dodatkami do 4.000 zł brutto
- dofinansowanie dojazdów do pracy
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
- 5-dniowe płatne przygotowanie do pracy (płatna próba pracy)
zadania:
- montaż podzespołów zgodnie z podanym schematem
- wykonywanie planów produkcyjnych
oczekujemy:
- gotowości do pracy w trybie 2-zmianowym

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47