niepowtarzalny dom z zabudowaniam- duża działka– żeliszów

cena 359 000,00 zł
lokalizacja Żeliszów, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-01-10
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 140
lokalizacja BRAK

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Żeliszów, oddalonej od Bolesławca 15 km. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 140 m2. Nieruchomość znajduje się na działce nr 231 o powierzchni 5600 m2.

W prezentowanej nieruchomości na parterze znajduje się:
-kuchnia ze spiżarnią,
-przedpokój,
-dwa pokoje
-oraz łazianka z wanną, prysznicem i toaletą.

Na pierwszym piętrze znajdują się natomiast:
- 4 pokoje, w tym jeden przechodni, przedpokój z wejściem na niezaadoptowane poddasze, w którym zostały wymienione stropy, aby podwyższyć piętro budynku.
Strych można zaadoptować do celów mieszkalnych.

W nieruchomości łącznie dostępnych jest siedem pokoi.
W niektórych pomieszczeniach widoczne są drewniane belki sufitowe, które nadają charakter nieruchomości. W budynku wydzielono strefę mieszkalną oraz gospodarczą.
Pomieszczenia gospodarcze są do dowolnego zaaranżowania, istnieje możliwość zaadaptowania ich w część mieszkalną.

Budynek mieszkalny został zbudowany częściowo z piaskowca, a częściowo z pustaków. Dach został odremontowany około 10 lat temu. Pokrycie dachu zostało zastąpione dachówką cementową – IBF. Stolarka okienna została częściowo wymieniona na PCV. Nieruchomość ogrzewana jest piecem na opał stały, wymienionym w 2019 roku. Ciepłą wodę zapewnia bojler. Na posesji znajduje się również studnia. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona.

Dużym atutem nieruchomości jest posadowiony na działce oddzielny budynek gospodarczy, który można wykorzystać na warsztat, spiżarnie lub garaż.

Kolejnym atutem tej nieruchomości jest powierzchnia działki rozciągająca się do lasu, która razem z budynkami gospodarczymi tworzy niepowtarzalny klimat. Nieruchomość ta nadaje się zarówno na dom całoroczny, jak również na nieruchomość letniskową. Jest to wymarzone miejsce dla osób szukających ciekawych rozwiązań z dala od zgiełku miasta.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.
Sylwia 609 576 429

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec