pracownik produkcji wykroty, dobre warunki

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-01-11
telefon kontaktowy 516048037
ogłoszenie zamieścił adamstaffingpro
stanowisko MONTER (bez doświadczenia)
wynagrodzenie netto 3000
pracodawca Staffing PRO
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Poszukujemy kandydata gotowego do zdobycia doświadczenia na stanowisku MONTERA.

Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive.

Miejsce pracy : Strefa ekonomiczna WYKROTY

Co dajemy :

Na start dostaniesz 22,63 zł brutto

Szkolenia certyfikowane na techniczne stanowiska w branży automotive

U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy bezpośrednio u klienta!

Możesz otrzymać bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów

Możesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń językowych oraz bezpłatnej opieki zdrowotnej

Dofinansujemy dojazdy do pracy

- dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
- karta Multisport
- premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
- premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy
-obiady w kantynie pracowniczej od 6 zł

Zobacz czym będziesz zajmować się na co dzień. Branża automotive,

pozytywnie Cię zaskoczy i rozwinie umiejętności.

A teraz zerknij na swoje obowiązki:

Samodzielnie wykonasz pracę na stanowisku pracy

Wykonasz prace montażowe, obsłużysz maszyny i urządzenia

Przezbroisz maszynę, wymianisz narzędzia

Przeprowadzisz drobne prace konserwatorskie

Wykonasz pracę zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż,

ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Czego oczekujemy:

Wykształcenia minimum zawodowego,

Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi i zdolności manualnych

Umiejętności czytania rysunku technicznego (mile widziana)

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij poniższy formularz a oddzwonimy w ciągu 24 h.