ZEC Bolesławiec zatrudni ELEKTRYKA

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-12-30
telefon kontaktowy 757320843
ogłoszenie zamieścił zecboleslawiec
stanowisko Elektryk
wynagrodzenie netto 1
pracodawca Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bolesławcu
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Zakład Energetyki Cieplnej w Bolesławcu Sp z o.o. zatrudni ELEKTRYKA !!!

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (regularnie podnoszone)
• stabilną pracę w Bolesławcu opartą o umowę o pracę
• bezpłatne szkolenia
• dodatki: premia kwartalna, roczna, jubileuszowa, dodatek do wypoczynku, dodatki socjalne
• przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:
• prace przy utrzymaniu ruchu urządzeń związane z elektryką
• praca w systemie zmianowym w ruchu ciągłym

Oczekiwania:
• wykształcenie min. zawodowe elektryczne - warunek konieczny,
• uprawnienia SEP do 1 kV (jeżeli masz nieaktualne pomożemy je uaktualnić)
• doświadczenie w pracy - mile widziane,
• mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie automatyki,

Napisz: [email protected]
Zadzwoń:
75 732 08 43 wew. 31

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy iż:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bolesławcu przy ul. Gałczyńskiego 51, reprezentowany przez Prezesa Zarządu.
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bolesławcu wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, numer tel. kom. do kontaktu: 881 466 166, adres e-mail: [email protected]
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.