Dam pracę

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-05-21
telefon kontaktowy 601722101
ogłoszenie zamieścił firmacasus
stanowisko KSIĘGOWA
pracodawca Firma Prawnicza "CASUS" s.c. Dariusz Szylin, Józef Werens
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Zatrudnimy osobę na stanowisko - samodzielna księgowa do prowadzenia pełnej księgowości ( księgi rachunkowe|).
Zakres obowiązków :
- prowadzenie ksiąg rachunkowych
- księgowanie i dekretowanie wszelkich operacji gospodarczych obrotu krajowego i zagranicznego
- prowadzenie procesu zamknięcia miesięcznych okresów rozliczeniowych
- sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT
- przygotowanie bilansów i sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania :
- minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność ich zastosowania
- mile widziana znajomość programu REWIZOR.

Oferujemy :
- umowę o pracę od 1/2 etatu do pełnego etatu ( do uzgodnienia)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie

Oferty prosimy kierować na adres e-mail [email protected]