Ensila praca od zaraz

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-08-25
telefon kontaktowy 531974255
ogłoszenie zamieścił ensila
stanowisko Pracownik biurowy
wynagrodzenie netto 2100
pracodawca Ensila Group Sp. z o.o. Sp.k.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Firma Ensila Group poszukuje pracownika, który może zacząć pracę od zaraz

Stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:

• Rozliczanie czasu pracy pracowników budowlanych
• Przygotowywanie protokołów odbioru wykonywanych prac, wystawianie faktur
• Współpraca z księgowością

Wymagania:

• Samodzielność
• Skrupulatność
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętność pracy w energicznym zespole

Oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres [email protected] z adnotacją w tytule
„Pracownik Biurowy” i dopiskiem: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych
Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.