Funkcjonalna kawalerka-idealna pod INWESTYCJĘ

cena 139 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-08-27
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 22
liczba pokoi 1
lokalizacja Tysiąclecia
rok budowy 1111
rodzaj zabudowy kamienica

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 21,94 m2, znajdującego się przy Alei Tysiąclecia w Bolesławcu. Nieruchomość znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnej kamienicy.
W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia znajdująca się na antresoli oraz łazienka z prysznicem i toaletą.
Prezentowane mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem. Mieszkania jest ogrzewane ekonomicznymi piecami kondensacyjnymi elektrycznymi. Kolejnym atutem są bezpłatne miejsca parkingowe znajdujące się przed kamienicą.
Ta oferta świetnie nadaje pod inwestycję mieszkania pod najem. Mimo niewielkiego metrażu w mieszkaniu bardzo funkcjonalnie została wydzielona strefa dzienna oraz strefa odpoczynku.
Dzięki dużym oknom, do mieszkania wpada bardzo dużo światła dziennego.

Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, przede wszystkim niewielka odległość od centrum (ok. 5 min pieszo), ponadto w pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, galeria, ośrodek zdrowia oraz przystanki komunikacji miejskiej.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI
OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Sylwia: 609 576 429

e-mail: [email protected]
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.