Przestronny Dom z garażem nad strumykiem w Mojeszu

cena 580 000,00 zł
lokalizacja Mojesz, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-07-29
telefon kontaktowy 530992992
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 142
lokalizacja -

Przedstawiamy ofertą sprzedaży 6 pokojowego wolnostojącego domu położonego w miejscowości Mojesz, oddalonej od Bolesławca o ok 22 km a od Lwówka Śl. o ok 2,5 km.
Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 21 arów.

Powierzchnia domu to 142 m2, na którą składają się dwie kondygnacje mieszkalne:
PARTER o pow. 82 m2, na którym znajdują się:
- słoneczny salon z wyjściem na taras,
- dwa ustawne pokoje,
- oddzielna kuchnia z oknami i spiżarnią,
- łazienka z prysznicem, toaletą i z oknem,
- wiatrołap oraz przedpokój.
II KONDYGNACJA o pow. 60 m2, na której mamy:
- dwie komfortowe sypialnie z wyjściem na balkon,
- przestronną trzecią sypialnię,
- łazienkę z wanną, toaletą i z oknem,
- hol.

Do dyspozycji na tej nieruchomości jest również pomieszczenie gosp. z oknem połaciowym, znajdujące się na I kondygnacji oraz garaż dwustanowiskowym przy budynku z bezpośrednim wejściem do domu.
Źródłem ciepła w budynku jest centralne ogrzewanie za pomocą pieca na opał stały (wymieniony około 10 lat temu), który służy również do podgrzewania wody. Na obu kondygnacjach zainstalowane zostały grzejniki, natomiast w łazience na I kondygnacji jest ogrzewanie podłogowe. Ciepłą wodę pozyskamy również z podgrzewacza elektrycznego. Woda pochodzi ze studni głębinowej. Ponadto na posesji znajdują się szamba (3 komory, samooczyszczające).

W 2018 r. przeprowadzony został generalny remont w środku. W domu wymienione zostały również wszystkie okna na dwuszybowe z PCV. Zamontowane zostało także jedno okno dachowe w pomieszczeniu gosp.

Atutem nieruchomości jest przestronna piwnica znajdująca się pod całym budynkiem z przejściem do mieszkania oraz z osobnym wyjściem na zewnątrz.
Zaletą prezentowanego domu jest ogród ze starodrzewiem oraz pobliski strumyk. Natomiast przestrzeń wokół pozwala na dowolną aranżację terenu.
Dom posadowiony jest przy wewnętrznej drodze co zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój, a dzięki zainstalowanemu alarmowi mogą się poczuć bezpieczniej.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Dominika 530 992 992
Sylwia 609 576 429