Dla naszego partnera poszukujemy brygadzisty do zespołu montażowego !

data dodania 2021-05-04
telefon kontaktowy 882517153
ogłoszenie zamieścił daria-opieka

✅Stanowisko:
brygadzista ekipy montażowej, montaż konstrukcji stalowych.
Podstawowe zadania: Montaż konstrukcji stalowych i scenicznych, hal, pasów startowych suwnic i fasad na podstawie zadanych planów, prowadzenie słupów.
Miejsce pracy: Nottuln i okolice oraz na terenie całych Niemiec.
✅Warunki zatrudnienia:
-Stała umowa o pracę,
-38,5 godziny tygodniowo plus nadgodziny,
-Wynagrodzenie godzinowe brutto 18 Euro,
-Wynagrodzenie netto: w zależności od przedziału podatkowego pracownika,
-dodatkowe wynagrodzenie: koszty sądowe za prace montażowe trwające dłużej niż 8 godzin lub za prace montażowe trwające kilka dni wraz z noclegiem w miejscu montażu,
-Okres próbny: 6 miesięcy ,
-wynagrodzenie w okresie próbnym: 17 euro
✅Wykształcenie:
nie jest wymagane, ale mile widziane w zawodzie ślusarza lub montera konstrukcji metalowych,
-Doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji stalowych, konstrukcji metalowych,
-Umiejętność czytania planów, myślenie przestrzenne, zrozumienie techniczne, twarz rzemieślnika,
-umiejętności przywódcze,
-prawo jazdy klasy B, chętnie również klasy CE
-język niemiecki min. poziom B1/B2; język angielski lub polski dodatkowym atutem.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!
+48882517153
Zachęcamy do wysyłania CV w języku niemieckim na nasz poniższy adres.
[email protected]