Praca w WYKROTACH

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-04-28
telefon kontaktowy 734121537
ogłoszenie zamieścił ania
stanowisko monter
wynagrodzenie netto 123
pracodawca Ania
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• samodzielny montaż, obsługa maszyn i urządzeń,
• przezbrajanie maszyny i wymiana narzędzi,
• przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych,
• weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami.
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• umiejętność obsługi podstawowych narzędzi produkcyjnych,
• mile widziana podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
• umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• darmową, prywatną opiekę medyczną,
• darmowe szkolenia językowe,
• atrakcyjny dodatek do dojazdów,
• dodatek urlopowy,
• PPK.
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 734-121-537. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu. Wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 734 121 537 , a skontaktujemy się!
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.