praca od zaraz

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-04-09
telefon kontaktowy 734121537
ogłoszenie zamieścił ania
stanowisko Pracownik produkcji
wynagrodzenie netto 15
pracodawca Ania
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Firma ma ugruntowaną pozycję na świecie wśród producentów części do sprężarek, w dziedzinie automatyzacji oraz napędów do wszystkich typów pojazdów. Zakład produkuje systemy gwarantujące komfort jazdy oraz komponenty i systemy dla przekładni samochodów osobowych, ciężarowych i Offroad

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

- atrakcyjny system wynagrodzenia: 18,30 zł brutto na godzinę + premia,

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- perspektywy rozwoju wewnątrz struktur firmy,

- pracę na terenie Bolesławca,

- zatrudnienie od zaraz.

Obowiązki:

- kontrola wzrokowa półwyrobów i wyrobów,

- przygotowanie materiału do produkcji,

- posługiwanie się dokumentacją stanowiskową,

- obsługa maszyn automatycznych,

- praca zgodnie ze standardami 5S

Oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,

- chęci rozwoju osobistego,

- umiejętności pracy w zespole,

- mile widziane doświadczenie w branży o profilu produkcyjnym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania CV za pośrednictwem portalu olx, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 734-121-537 . Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu.

Wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 734-121-537 , a skontaktujemy się!

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.