MONTER (bez doświadczenia) branża Automotive. Strefa ekonomiczna Wykroty.

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-03-31
telefon kontaktowy 516048037
ogłoszenie zamieścił adamstaffingpro
stanowisko MONTER (bez doświadczenia)
wynagrodzenie netto 2800
pracodawca Staffing PRO
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O
zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów
poszukuje pracowników na stanowisko MONTER.
Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive.
Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

Obowiązki :
-samodzielna praca na stanowisku pracy
-prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń
-przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi
-przeprowadzanie drobnych prac konserwatorskich, czyszczenie maszyny
-produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów
-praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż,
ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Wymagania :
-wykształcenie minimum zawodowe,
-umiejętności obsługi podstawowych narzędzi
-umiejętności czytania rysunku technicznego
-zdolności manualnych

Zapewniamy :
-stawkę od 22,63zł brutto/h
-umowę o pracę tymczasową
-dofinansowanie dojazdu do pracy

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV z dopiskiem "Monter Wykroty"
na e-mail : [email protected]