Firma BFZ zatrudni elektryka samochodowego

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-03-30
telefon kontaktowy 694012345
ogłoszenie zamieścił bfz
stanowisko Elektryk samochodowy
wynagrodzenie netto 3500
pracodawca BFZ Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Firma BFZ Sp. z o.o. zatrudni Elektryka Samochodowego

Dział produkcyjny rozwija, produkuje i dostarcza nasze zabudowy na rynek Polski i Europejski. Dołącz do nas jako Elektryk i pracuj z grupą ludzi, których łączy pasja do motoryzacji i innowacji. W związku z ciągłym rozwojem i dążeniem do perfekcji nieustająco poszukujemy osób, które wspólnie z nami zrealizują wyznaczone cele.

Oferujemy:
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• wysokie standardy kultury pracy,
• solidne wynagrodzenie.

Twoje obowiązki:

Montaż nowych wiązek elektrycznych w pojazdach i przyczepach
Montaż części elektrycznych wyciągarki lampy lampy ostrzegawcze

Wymagania:

wiedza z zakresu mechaniki/elektromechaniki
umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanik pojazdów samochodowych,
maszyn budowlanych, maszyn rolniczych itp.)
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Wynagrodzenie:

od 3500 netto do .....

Prosimy o przesłanie CV przez e-mail [email protected]

Kontakt telefoniczny 694 012345

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółkę BFZ Sp. z o.o. , w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółkę BFZ Sp. z o.o. , również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.